Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg csak az a fontos külsőbe hogy ne legyen elhízva?

Figyelt kérdés
Tehát azt látom hogy ha egy nő nem szép de azért nőies és nincs elhízva akkor is sok férfi akarja. Az ilyen vékony fura fejű nőket akarják a pasik...
2020. febr. 25. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha választhatnak egy husi szép arcú, vagy egy jó testű "fura fejű" között, szinte mindig az utóbbit választják. Kivéve azok, akiknek zsánere a dundiság (nem kövérség!). De sok haver egymást is bszogatja, ha valamelyiknek egy bögyös-faros jön be, ahogy észrevettem.
2020. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

tegnap vót


felraksz képet társkeresőre és kiderül


kűdjé má képet pv linkbe oszt megmondom

2020. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdemes folyton ezen a testsúly dolgon lovagolni. Egy duci nő is lehet szép, és van is párkapcsolata soknak.
2020. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az arc és a mellek jobban számítanak. Persze nyilván nem arról beszélek, ha valaki el van hízva, de ha egy picit teltebb (= nincs elhízva de nem kifejezetten vékony testalkatú) és szép, nőies, akkor inkább amellett voksolnék, mint egy vékony de kevésbé vonzó arcú nő mellett :)
2020. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Lehet lóarcú, ronda arcú, "érdekes arcú" (= ronda arcú), jellegtelen arcú, a lényeg, hogy ne legyen elhízva.
2020. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinek semmilyen választási lehetősége sincs, örül, ha szökő évente egyszer egyáltalában talál olyan nőt, aki hajlandó foglalkozni vele.
2020. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kislány, értsd meg légyszives, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. Kinek mi a szép?

Láttam én már 50kg plusz felesleggel rendelkező nőt is kapcsolatban.


És hogy ma is tanulj valami:

Külső + belső = egy kerek egész

Tehát, semmit se ér a külső a belső nélkül.

2020. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
+hogy szép lábfeje legyen.
2020. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!