Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan lánnyal aki gyönyörű szép és a ti ideálotok, de viszont mentális problémái vannak?

Figyelt kérdés
Depresszió, szorongás, kényszerbetegség
2020. febr. 23. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy egy férfinak erősnek kell lennie. Milyen törvény írja ezt elő? Egy férfi életében is történhetnek olyan dolgok, sikertelenségek, ami végett depressziós lesz. Ennyi erővel akkor te is állj fel.

Elvileg nemi egyenlőség van a világon most már. Azért amiért szerinted egy "Férfinek" erősnek kell lennie, már nem kellenél, mert ennyi erővel nekem meg olyan nő kell, aki nem hisztizik minden szaron, meg nem sérült idióta.

2020. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó, melletted még a Teréz anya is hisztizne minden szaron. A hiszti relatív dolog, vitáknál mindenki a másikra mondja hogy hisztis, a depresszió viszont nem csak a partnertől függ.
2020. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mivel nem akarok a gyógypedagógusa lenni. Fordított esetben sem kéne a nőknek egy mentális beteg férfi. És elvileg egyenlőség van, szóval ez igy van rendjén.
2020. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de ilyen felszínes nővel nem.
2020. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
12 vagyok, de a férfi is lehet gyenge néha mint a nő, mert ugyanúgy van lelke, amit megviselnek dolgok, és ez nem baj.
2020. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges egyenlőségről beszélni. Van egy barátnőm, akinek súlyos problémái vannak, viszont nagyon szép. Sorban állnak nála a férfiak, szinte sosem volt egyedül, csak ha ő akarta. Pedig elég kettyós szegény. Én szeretem egyébként, mint barátnőt, de hogy párként hogy tudják elviselni, azt nem tudom.
2020. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanezek vonatkozik rám is, eltekintve attól hogy én szarul nézek ki, de tételezzük fel neked bejönnék, egy férfi legyen erős ugye. Akkor nekem ki a párom de tényleg? 😂 Ha még te se allnal velem szóba, mondjuk már leszarom.
2020. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én bevállalnám lehet. Az ágyban kib.szom belőle a szorongást :D
2020. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha számítani kell általa cselekedett fizikai agresszióra, akkor igen, mert kihívást jelentene.
2020. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten, vagy gyakorisággal mindenkinek vannak mentális problémái.

Szép, az előny, de, hogy okos-e, kedves-e az inkább kérdés.

2020. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!