Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha bekövetem Instagrammon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha bekövetem Instagrammon?

Figyelt kérdés

Jó igy a kerdes eleg gaz....de a lenyeg.

A munkahelyemtől nem messze van egy iroda , ott dolgozik a férfi (aki tetszik nekem 30-31 év körül lehet).

Viszont kinyomoztam a profilját 😂😂

Kapcsolaba szeretnék vele kerülni, de viszont mit fog gondolni? Hogy találtam meg a nevét? Vagy ez nem gáz?

Attol is félek hogy esetleg van barátnője.

A válaszokat köszönöm! Én 23 vagyok.


2020. febr. 22. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Én lazán bekovetnem. Szerintem nem gaz, de kövezzetek meg :DD
2020. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Leginkább szerintem az a gáz amit te annak gondolsz,bocsi de ezt le kellet írnom.

Ne bonyolítsd túl a dolgokat ahogy sokan szokták,többféle képen is kapcsolatba tudsz vele lépni:

-Első és a legkönnyebb az amikor rá írsz csak őszintén add saját magadat,írd meg hogy tetszik neked, hidd el nekem mai világban már nem gáz és sokan ezt értékelni is fogják na és persze okozol neki egy nagy meglepetést is.

-Második lehetőség ami már kicsit nehezebb,ha tudod mikor végez a munkahelyén csináld azt hogy össze futsz vele csak úgy véletlen kicsit neki mész és mint a filmekben el elejted a papírjaidat amit remélhetőleg segíteni fog összeszedni aztán próbálj meg vele el kezdeni beszélgetni.

-Harmadik, ha nem akarod az ütköző dolgot akkor csak simán fogod és rá köszönsz aztán el kéred a telefonját mivel a tiéd le merült és számodra lenne egy fontos hívásod amit most kell el intézted erre ő remélhetőleg oda fogja adni,miután el intézted a hívást köszönd meg neki és mond neki hogy nagyon meg szeretnéd ezt hálálni valahogyan, esetleg meghívod egy kávéra stb..

Most hirtelen kómásan ennyit tudtam mondani,majd ha tornászok és le zuhanyzom és eszembe jut még valami írni fogok,remélhetőleg biztosan össze jön a dolog csak add magadat,mosolyogj mert az is nagyon fontos és nézz a szemébe,csábítsd el,minden nőben ott vannak ezek csak elő kell venni őket, majd kérünk infót hogyan alakul a kapcsolatot én nagyon drukkolok, hajrá :-)

2020. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon szépen köszönöm a válaszod!

És ha van barátnöje? Ahh ezaz ami a legjobban aggaszt

2020. febr. 22. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Akkor majd a tudtodra adja. Nincs ebben semmi
2020. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!