Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajok miért rémülnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért rémülnek meg ha egy random ismeretlen profilkép nélüli valaki megjelöli őket vagy rájuk ír?

Figyelt kérdés

Egyből tiltás, vagy megkérdezés,hogy ki vagy? Honnan ismersz?

Csak nem félnek valamitől? :D


2020. febr. 18. 22:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól félnek hogy egy ex, vagy egy plátói szerelmes ismerős, vagy egy perverz ismeretlen, vagy egy gonosz ismerős zaklatja őket álprofilról.
2020. febr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én speciál introvertált vagyok és néha attól is görcsbe rándul a gyomrom ha olyan jelölbe akit még ismerek is, nekem elég para idegenekkel beszélni, pláne akkor ha még arcot sem tudok társítani az illetőhöz. Szóval nálam is az ilyenek automatikusan tiltásra kerülnek.
2020. febr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem megrémülök, csak egyszerűen nem érdekelnek ilyenek és nem szeretem ha jelolgetnek.

N27

2020. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ijedek meg, egyszerűen tiltom őket.

Nem érdekelnek arctalan ismeretlenek, akarjon tőlem bármit is.

2020. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez az arc nélküli bejelölgetés pont olyan, mintha a való életben egyszer csak valaki elkezdene a hátad mögött a füledbe suttogni.


Te nem szarnál be?

2020. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer jelöltem vissza ismeretlent a facén.Volt profilképe, ennek ellenére megnéztem mindent, az összes fotóját, névjegyét,ismerőseit, minden publikus volt. Még így is volt fenntartásom hiszen tudtam,hogy nem ismerjük egymást és a célja az ismerkedés.


Visszakérdezek:miért is reagálna rá bárki is? Aki ismerkedni szeretne annak fontos a külső, a családi állapot, a távolság, ahol él, a munkahely, végzettség stb.


Barátokat pedig nem keresünk így a facén.


Nagyon unatkozónak kell lenni annak aki így ismerkedik bárkivel.


Te egyébként értékeled azt,hogy valaki arc nélkül, egyéb információ nélkül vevő ismerkedésre?


És Te mitől félsz,hogy nem raksz ki profilképet? Attól,hogy annak ismeretében majd nem ismerkednek?

2020. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem megrémülnek, csak leszarnak. A kép nélkül jelölgető senkik levakarhatatlanok általában.
2020. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A képpel jelentgetők is levakarhatatlanok néha! :)
2020. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#jelölgetők, bocs'
2020. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
@18 ez igaz :)
2020. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!