Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Évek óta senkivel nem tudok kapcsolatot kialakítani, mindig akad egy olyan tényező, ami miatt nem jön össze, például meggondolja magát, én gondolom meg magam, nincs meg a vonzalom, sorolhatnám reggelig...

Nincsenek nagy igényeim, csak azt az embert szeretném megtalálni akit tiszta szívemből képes vagyok szeretni, ha magas, ha alacsony, ha szép, ha nem szép.


24/N


2020. febr. 16. 22:14
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mennyi időt szántok egymás megismerésére?

Nekem ez olyan mai népbetegségnek tűnik...minden/mindenki cserélhető. Ha emellé még felületesen is ismerkedünk, akkor nem lesz semmi rövidtávon, ami két embert összetartana.

2020. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést magadnak kell feltenni és megválaszolni, random emberek nem fogják. Szakemberrel is megpróbálhatod, valószínűleg jóval több önismeret kell - neked kell tudnod milyen emberre vágysz és miket keresel valakiben. Lehetnek kötődési problémák is akár sok minden máson kívül, minthogy túl gyorsan haladtok, szóval utána kell menni ennek.


Kezdésnek végigvenni hogy mikor jól alakult valami és te gondoltad meg magad, akkor milyen őszinte okai voltak ennek.

2020. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így vagyok ezzel. Viszont esetemben ezeknek az oka én vagyok.


27F

2020. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg magasak az igényeid.
2020. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A közös tényező ezekben a kapcsolatokban te magad vagy.
2020. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!