Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti inkább sodródtok az árral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti inkább sodródtok az árral vagy valamilyen konkrét terv mentén próbáljátok megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok. Azert van egy alapminimum amibol nem engedek. A tobbit merlegelem... Bar nagyon nehez...
2020. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét terv sose célra vezető. Nagy valószínűleg amit magadnak tervezték és nem isten az egy nagy kalap... Lesz
2020. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En fatalista vagyok, a sodrodas jott be.
2020. febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak sodródtam és sikerült.
2020. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tűzön-vízen keresztül, de sajnos előbb-utóbb be kell látnom, hogy ez így nem megy, főleg mivel magamon is dolgozni kellene még fél-1 évet, de kösz szépen, nem elég, hogy ezek miatt a dolgok miatt szenvedek már régóta, most még a magánytól is kell mellé...
2020. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már régen nem hiszek az igaziba, vagy csak az én elvárásaim túl nagyok az igazira nézve.

Igyekszem nem tervezni konkrét terveket, csak irányvonalaim vannak, és azon mentén haladok.

2020. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem úgysem talál meg senki sem, így csak vagyok. (F)
2020. febr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

Azért nagyon nem mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó.


Egy nő megteheti, hogy csak úgy sodródik az árral, a férfiak így-is úgy-is kezdeményezni fognak nála, ha nem bűn ronda.


Míg a férfiak közül, csak nagyon kevesen tehetik meg, a többség ha nem csinál semmit, csak úgy sodródik akkor tutira egyedül fog megöregedni.

2020. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak sodródtam az árral, már ami az ismerkedést illeti, azzal tisztában vagyok, hogy milyen tulajdonságokat keresek valakiben és milyenekkel nem tudok együtt élni semmiképpen. Soha nem kerestem direkt társat, nem is értem, hogy másoknak mi ebben a jó. Erőltetett, izzadtságszagú, marketinges játszmázás az egész idegenekkel randizgatás téma, engem sosem vonzott. Baromi jól éreztem magam egyedül, addig soha nem vágytam társra (csak azért, hogy legyen, minek?) amíg egy konkrét személy nem hozta elő ezt a vágyat. Ez általában random ismerettségből, haveri kapcsolatból, közös társaságon keresztül, stb., alakult ki hónapok alatt. Nem tudok valakibe beleszeretni, amíg nem ismerem alaposabban, a vonzalom egy dolog, de az önmagában kevés. Nagyon kevés ilyen ember volt az életemben, nem mindegyik volt kölcsönös.
2020. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!