Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig nem jött össze akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem jött össze akkor már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

Pár hónap és itt a 24. szülinapom, de nem is csókolóztam, nem is fogtam meg egy lány kezét sem szóval semmi. Eddig bizakodó voltam, de már nagyon kezdem feladni. De nagyon boldogtalan vagyok mert másnak tök természetes hogy van kapcsolata, én meg már évek óta szeretnék, próbálkozom. De csak a visszautasítások, és a csalódások. Úgy érezem hozzám nem illik egy lány sem.

Nem vagyok ronda, sem kövér, sem alacsony, kinézetemmel nincs gond, hanem az a gond inább hogy zárkózott és túl rendes vagyok.


2020. febr. 9. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy nincs baj a kinézeteddel?

Lányok szoktak kezdeményezni nálad?

Utcán, munkahelyen, tömegközlekéden szoktak szemezni veled?

Ha ezekre a kérdésekre a válasz nem, akkor legjobb esetben is egy gyenge közepes lehetsz.

2020. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami baj lehet veled. Normális srácoknak 14-15 évesen van már baratnojuk.


L

2020. febr. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nekem több olyan haverom, simerősöm is van akik egész életükben nagy "nőfalók" voltak, mostanában (1-2 éve) meg egyiknek sincs senkije. Néha egy szex összejön, de minimális.
2020. febr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!