Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki nőként bejelölni a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki nőként bejelölni a pasit?

Figyelt kérdés
Új fodrásznál voltam, aki egy tök cuki pasi! Kedves volt velem meg minden és hát nekem eléggé megtetszett, de nem akartam rányomulni, mert szépen dolgozik és mi van ha azt mondja ne menjek hozzá többet... Így végül bejelöltem facebookon, de még nem jelölt vissza. Vagy ez ciki és nem kellett volna? Mert ki van írva hogy egyedülálló, de egy csomó csaj lájkolta a képeit meg minden, most mennyi az esélye hogy majd épp tőlem akar bármit is... Ha visszajelöl akkor örülök, de ha nem, akkor az gáz rám nézve? Ciki lenne ha ettől függetlenül hozzá járnék továbbra is? Nyilván nem vágnék eret, ha ő nem nyit felém, csak nem akarok kellemetlen helyzetet...
2020. febr. 5. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Férfi, női fodrászokról jó, ha tudod. 10-ből 5 meleg 3 nőcsábász (tehát megválogatja a kuncsaftjait és dugja is őket) az a maradék kettő meg normális, akinek lehet van párja vagy nincs.
2020. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem te vagy az első kuncsaftja, aki bejelöli. Ez még önmagában egyáltalán nem ciki.
2020. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Neharagudj de ilyen szintre lealacsonyodni nőként h holmi pasira szánsz egy gombnyomásnyi energiát..hát nemtudom.

(Gyengébbek javaslom az irónia szót kiguglizni)

2020. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem ciki. De én elég sok pasit ismerek aki fodrász és mind meleg, szóval csak óvatosan!
2020. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én egy találkozás után nem jelöltetek senkit , az nem ismertség
2020. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azért ismerd meg előtte.
2020. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!