Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sérelme?

Figyelt kérdés

Picit hosszú és összetett a sztori.

Kb. 4 évvel ezelőtt megismertem egy férfit egy ilyen penpal jellegű oldalon. Egész jól alakultak köztünk a dolgok. Én megkedveltem és úgy gondolom ő is engem. Viszont a nyelvi különbségeknek köszönhetően gyakran adódott nézeteltérés köztünk. Volt hogy én küldtem el és volt, hogy ő... 2 évvel ezelőtt nyáron úgy adódott, hogy oda mentem nyaralni, ahol ő lakik, a nyaralásom előtt pont ismét rám írt. Megbeszéltük, hogy találkozunk, mondanom sem kell, hogy nem úgy sült el a találkozó, ahogy terveztem. Természetesen azután is összevesztünk, majd kibékültünk. Két hónappal ezelőtt ismét előkerült, ekkor már felhozta, hogy mikor látogatom meg...Ismét elkezdtünk beszélgetni, nem mondom hogy mindig kedves voltam vele, hisz nem is értem az egészet, teljesen összezavar ez az egész. Persze sok rossz múltbéli sérelmet már a fejéhez vágtam és abban sem vagyok biztos, hogy neki nincs senkije, persze állítja hogy nincs.

Abban az időszakban, amikor nem beszéltünk, próbáltam ismerkedni másokkal, nem ment...

Valahogy hosszú idő óta vele érzem jól magam, nagyon sok mindenről hasonlóképpen gondolkozunk...


A mai napon teljesen megsértődött, leírtam neki, hogy szerintem csak szexre invitált magához és hogy semmi értelme tovább folytatni, mert én egy normális párkapcsolatot szeretnék és nem ezt a se veled se nélküled huzavonát...azt állítja, hogyha neki szexre kellene valaki, akkor azt ott helyben is elintézhetné.


Persze ha az eszemre hallgatok, akkor hagyom a fenébe, de egyszerűen nem megy, én nagyon megkedveltem az évek során.


Valami tipp/tanács? Azt már tudom, hogy hülye vagyok, amiért ilyenekbe bonyolódom, de egy-két jó szó jól esne vagy hasonló sztori valakitől...


2020. febr. 5. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ismerkedj 5 km-es korzeten belul, minek neked 100 km-rol valaki.
2020. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Több mint 100 km...

5 km...ne viccelj, 5 utcával odébb kellene csak ismerkednem járni! ;)

Biztos próbáltál valami hasznosat írni, de ez most csak így sikerült.

Szép estét neked! :)

2020. febr. 5. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom tanácsolni, hogy hallgass az eszedre. Minél több időt pazarosz erre az abszurd huzavonára, annál tovább fog tartani egy olyan embert megismerni, akivel szintén ilyen jól érzed magad, csak épp félrebeszélések, hiszti és dráma nélkül.
2020. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Teljesen igazad van, köszönöm.

Csak mikor elküldöm, ő visszajön és ilyenkor hajlamos vagyok azt hinni, hogy talán neki is annyit jelent az ismeretségünk, mint nekem...

2020. febr. 5. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem szabad magadból kiindulnod. Az a helyzet, hogy ha neki is annyit jelentett volna ami köztetek volt, mint neked, akkor nem szarik rád ilyen undorító módon kétszer is. Itt inkább arról lehet szó, hogy éppen magányos és jobb híján téged akar levenni a polcról. A saját érdekedben lépj tovább szerintem.
2020. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nem derül ki min tudtok annyira oszzeveszni? És annyiszor? Lehet van jelentősége.. Ő a hülye vagy te? Esetleg mindketten. Ha évek óta ez megy akkor még nem jöttetek rá, hogy némely témát kerülni kell vagy mi az amin a másik kiakad stb?
2020. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvi akadályok a komolyabb témákban jelentenek akadályt? Mesélt magáról, mik a jövőbeni tervei stb?
2020. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, a komolyabb témákban. Általában úgy néz ki a dolog, hogy megemlítek valamit, ő azt félreérti, majd megsértődik. Szerintem, de tényleg javítsatok ki, ha tévednék...nem bűn, ha szeretném tudni lassan 4 év "szédítés" után, hogy mit akar.

Pl. amikor találkoztunk, akkor volt rám 2 X pár órája és ez ennyiben ki is merült. Állítása szerint dolgozott...


Nekem az lenne a jövőbeli tervem így 28 évesen, hogy végre legyen egy normális párkapcsolatom, ahol nem megy állandóan a felesleges balhé és a sértődés, ahol a jót is és a rosszat is megtudom a partneremmel osztani.

2020. febr. 5. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

"Nekem az lenne a jövőbeli tervem így 28 évesen, hogy végre legyen egy normális párkapcsolatom, ahol nem megy állandóan a felesleges balhé és a sértődés, ahol a jót is és a rosszat is megtudom a partneremmel osztani." "


De azért 4 éve ebben vagy... 4 éve...


No comment..

2020. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!