Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen, hogyan lesz így barátnőm?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok már, voltak barátnőim de hamar vége lett ezeken a kapcsolatoknak, az én hibámból.

Tudni kell rólam hogy ha nagyon is szeretek valakit, nem bírom ha hét minden napján velem van, kB heti két nap max. Ha többször van velem akkor rosszul érzem magam, imádok a kis világomban lenni, saját kis lakásomban egyedül, és fontos hogy egyedül aludjak. Azért jó lenne ha lenne társam de életem nagyobb részében egyedül akarnék lenni. Lehet ezért hagytak el eddig nem tudom...


2020. febr. 4. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így nehezebb párt találni, mert a nők többsége vágyik arra a konvencionális kapcsolatra, ami együttéléssel jár. Ha te ragaszkodsz ahhoz, amit leírtál, akkor gondolom azt már tudatosítottad magadban, hogy sosem fogsz házasságban élni, és nem lesz gyereked, mert azt így nem lehet kivitelezni. Viszont ha neked nem fontosak ezek, akkor lehet találni olyat nőt, akinek megfelel az, amiről te beszélsz. Pl. akik kamionossal vannak, hasonló a szitu..
2020. febr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Gyerekre házasságra nagyon nem vágyok... Tesómnak gyereke lesz és a tudattól is rosszul vagyok hogy nagybácsi leszek
2020. febr. 4. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Biztos nem emiatt nem kellesz a nőknek. Nekik még be is jön az, hogy nem mutatod ki annyira, hogy szereted őket. Inkább a külsőddel vagy az anyagi helyzeteddel lehet probléma.
2020. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőnél eleve azért esel ki a rostán, mert ennyire magadnak való vagy. Egy kapcsolat meg pont az együttlétről szól. Akkor jó, ha szereted a másik közelségét, vágyod a társaságát (is). A te viselkedésed nekem azt jelentené, hogy nem szeretsz, nem érdekellek. Úgyhogy le is zárnám.

Írod, hogy eddig gyorsan vége is lett minden kapcsolatodnak. Pont ezért.

2020. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Én is várok a közelségre, szeretetre DE nem a hét minden napján, nem állandóan (heti 2 nap)
2020. febr. 4. 07:44
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Keress távkapcsolatot.
2020. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen embereknél hosszú távon lehetetlen egy normális kapcsolat. Én is így voltam. Imádtam barátnőmet, de egy idő után hiába erőltettem meg magam hogy folyton vele legyek, mindig mentem hozzá amikor csak szólt, egy idő után látszott is már rajtam hogy nem akarom az egészet kell az egyedüllét. Sajnos ezt a nők képtelenek megérteni és annak veszik hogy már nem szeretik őket, ezért nyilván keresnek valaki mást akivel úgy gondolják jobban kijönnek. Aki pedig ilyen jobban magának való típus az sem tudja hosszabb ideig rákényszeríteni magára a folyamatos társaságot. Szóval ez egy alapból elcseszett helyzet és végül mindenhogyan ugyanaz lesz az eredménye.
2020. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem egyszerűbb így elmondani ahogy leírtad, annak akivel éppen ismerkedsz? És így még talán meg is érthetné az illető és ennek tudatában lehetne alkotni szervezni az egész ismerkedési fázist...
2020. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kolléganőm is ilyen. Sok éve látogatói kapcsolatban van a barátjával. A hétvégét együtt tötik, hétköznap mindnenki a saját lakásán van.

Működhet ez hosszú távon, ha találsz ugyanolyan nőt, mint te.

2020. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!