Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy olyan sráccal jöttél össze, vagy tetszett, aki amúgy nem az eseted?

Figyelt kérdés
Például neki vörös haja van... De amúgy szép az arca, jól nez ki és nem csúnya. Nem minden a hajszín sen.
2020. jan. 29. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a magas, mackós, barna pasik tetszettek. A férjem vékony, szőke és alig magasabb nálam. 😄 Sosem cserélném el őt senkire.
2020. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Az első barátom külsőre kb. átlagos volt, de a kisugárzása átlagon felüli :) ezért szerettem bele. Az előző meg...khm. Kontrollmániás, versengő,az édesapámmal való kapcsolatomat érzelmileg lekopírozó egyéneket kerültem odáig, mint a pestist. Aztán jött ő. :D

A jelenlegi barátommal meg tűz és víz vagyunk, érdeklődést, intellektust és úgy kb. mindent tekintve, viszont ő az első, aki mind vérmérsékletre, mind külsőre az esetem... :3

2020. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Volt. Sajnos arra sokkal később jöttem rá, hogy belsőleg se az esetem. Illetve azt jól el tudta játszani, hogy pont olyan, amilyet szeretnék. Szakítás után a külseje volt a legkisebb gondom...
2020. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!