Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy törődjek bele, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele, hogy egy autoimmun betegségem miatt sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 anyumnak is ez van és köszöni szépen majd kicsattan. Az egyetlen szépséghibája, hogy extrém nehezen tud fogyni.

Szóval ez tényleg csak kifogás.

A pasik oda vannak érte pedig kb 50

2020. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám van. Felszaladt rám pár plusz kiló, de a páromat nem érdekli. Ha valaki szeret, elfogad. Aki meg nem képes erre, azért nem is kár.
2020. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak magadat nyugtatod ezzel. Iszonyat lusta lehetsz sportolni. l pedig nem lesz csajod kövéren..
2020. jan. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen törődj bele, ennyi neked véged van.

Vagy fogod magad és rájössz hogy nem egy ilyen betegségtől nem lehet nőd.. Mennyi ember van aki ezzel a betegséggel él boldog párkapcsolatban..

2020. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én immunhiányos vagyok. Nagyon vékony. Meg még van pár tünetem. És ezek ellenére szeretnék és keresek is komoly kapcsolatot.
2020. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!