Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom, ha tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha tetszem egy férfinak, akivel beszélgetek, milyen jelek vannak?

Figyelt kérdés
Eléggé nem volt egyértelmű, sőt szerintem én képzeltem bele többet...
2020. jan. 28. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan mosoly és figyel rád. Keresi a társaságodat. Mélyen a szemedbe néz. Feltűnően udvarias és kedves veled.


Mert te mit tapasztaltál?

2020. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tetszel valakinek, azt majd észreveszed, ha ezen a férfin nem vettél észre semmit, akkor valószínūleg nem érdekled..


Amúgy mi nem volt egyértelmū? Konkrétan mit tapasztaltál, ami így elbizonytalanított? Leírás nélkül nemigen lehet segíteni.

Amúgy sokféleképpen fejezi ki az ember a tetszését, ez mindenkinél más...

2020. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nézett a szemembe, inkább kerülte, földre, erre-arra nézegetett, behunyta a szemét stb. Meg szerintem inkább hülyített csak. Vagy várja otthon valaki, de azért jól esik lányokkal flörtölgetni.


Szóval igazából ja, lehet csak a részemről volt az, ő csak feltűnően kedves volt szimplán. Meg az is elég nagy jel, hogy félreértettem, hogy bár nyilvános hely volt, de miután eljöttünk se kérte el a számom.

2020. jan. 28. 12:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Mosoly sem volt, egy pillanatra sem.
2020. jan. 28. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajna felejtős,nem jöttél be neki.
2020. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem úgy nézett ki, mint akinek nem tetszem, de mondom, lehet csak közvetlen, vagy barátnője van, vagy meggondolta magát.
2020. jan. 28. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg kérdezd meg tőle.
2020. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!