Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri hajtani az igazit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri hajtani az igazit, vagy meg kell tanulni szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne a véleményetek. Volt már sok sok első randim, volt néhány komoly kapcsolatom is. Tudom, milyen, amikor taszít a másik, amikor elvagy vele, és amikor igazán tetszik.


Megéri kergetni egy ideát, és csak azzal lenni, aki igazán megfog, vagy kompromisszumot kell az elején is kötni saját magunkkal?

Gondolok itt arra, hogy a sötét haj a gyengém, de szőke a srác, vagy a vékony fiúkat szeretem, ő pedig testesebb.

Ha nincs meg elsőre az a villanás, megéri ismerkedni, találkozgatni, vagy úgyis halálra van ítélve a dolog, és tovább kell keresni A TÁRSAT, aki elkap azonnal valamivel?


2020. jan. 22. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs olyan eset, amikor annyira muszáj lenne kapcsolatban lenni, hogy az ember úgy is belemenjen, ha nem teljesen elégedett az adott helyzettel már kezdettől fogva, csak úgy elvan.


Komolyan nem értem, miért érzik magukat egyesek annyira szarul egyedül, hogy ilyen hülyeségekbe is belemennek. A párkapcsolat lényege, hogy legyen egy normális társad az életben. Ha ez nem teljesül, tök hülyeség kapcsolatban lenni.


Igazi meg nincs, tessék felfogni. Van, akiről az első randin el tudja dönteni az ember, hogy megfelelő, van, akin csak a sokadikon, addig meg semleges vagy "elvan vele". Aki türelmetlen ezeket az embereket megismerni, hogy valami benyomást vagy érzést alakítsanak ki benne, az meg nem tudom, mit akar. Felnőttek vagyunk, nem tinik.

2020. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan, hogy igazi. Ez nem egy mese, hanem a való élet.

Vannak emberek, akikkel összeillesz, van összhang, tudtok beszélgetni, jó a társaságában, és a szexben is hasonlóak az igényeitek, és jó is vele. Ilyen emberből nagyon kevés van, mivel nagyon különbözőek vagyunk. Ha sikerül ilyet találni, akkor nagyon becsüld meg, mert ezerből egy!

Olyan is akad, aki külsőre annyira az eseted, hogy ott a helyben lesz tőle spontán peteérésed, és első szóra bújnál vele ágyba. Ez viszont nem szerelem, hanem nemi vágy. Ebből legfeljebb heves fellángolás lesz, ami gyorsan ki is hűl, amit jól lakik vele a tested. Ilyenből lesz a se veled, se nélküled kapcsolat, ahol nappal ölitek egymást, este békülős szex. Ez felőröl, és nem leszel boldog.

Idővel megtapasztalod, hogy a külsőtől függ legkevésbé, hogy kivel mennyire vagy boldog. Ha a vonzalom megvan (még ha nem is az a póló letépős gerjedés), akkor ilyenen ne akadj fenn, hogy barna és nem szőke. De ha a belső tulajdonságai közt fedezel fel olyat, ami a vágyaiddal ellentétes, akkor gondold át. Ez megint majd az élettapasztalattal jön, hogy neked mi fontos annyira, hogy nincs kompromisszum, és mi az, amit kompenzál annyira a többi jó, hogy elfogadd.

Azt ne felejtsd el, hogy te se vagy tökéletes, tehát egy tökéletes férfi nem fog hozzád illeni. :)

Aki pedig külsőre egyáltalán nem jön be, kicsit se vonzódsz hozzá, és nem esne jól a testi közeledése, azt inkább engedd el! Barátnak jó lehet neked, de ő végig szenvedni fog, mert ő nem barátkozni akart veled. Jobb, ha nem erőltetitek.

2020. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Tökéletes partner nincs. Az a kérdés,hogy azokat a "hibáit", amiket hibájaként (tökéletlenségeként) fogok fel magamban, tudom-e (tudnám-e) zokszó nélkül elviselni egy életen át.

A külső fontos, de nem lehet rá sokat adni, hiszen évek alatt változunk (őszülünk, kopaszodunk, sok nőnek "összemegy" a ruhája... haha!). Az legyen a fontos, hogy viselkedésében, emberi megnyilatkozásaiban, reagálásaiban legyen meg veled az összhang!!!. Hidd el, ez a fontos.

2020. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiatal vélemény: szerintem ne becsüld alá a fizikai vonzalom jelentőségét. Az emberek teste és vágya idővel megkopik, de ez nem három hónap, nem is három év (meg hát ki áll úgy hozzá, hogy biztos én is az idő előtt megfakultak csoportját gyarapítom majd?). Ha kevés a fizikai vonzalom, rokoni/baráti irányba fognak menni a dolgok, aminek a vége az a fájdalmas helyzet, hogy nagyon-nagyon szereted, de a szexualitásod szomjazik. És több van benned, mintsem harminc-negyven éven át szomjazz. És te sem arról álmodsz, hogy majd pótolod máshonnan. És a párod sem. Inkább keress tovább, legyél többet egyedül. A legelső villanás csalóka, de néhány hónap már jól kirajzolja, mire lehet számítani.
2020. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szrintem nincs azonnali és százszázalékos "megérzés" ami majd "megsúg mindent". Menet közben derül ki minden.
2020. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem szabad megalkudni. Nem arról van szó, hogy a fejedben megalkotott kis ideálképet kell kergetni. De olyannal összejönni aki nem fog meg, akiért nem vagy oda meg vissza semmi értelme. Sosem lesz tartós egy ilyen kapcsolat. Ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön minden napos kemény munka kell. És ezt nem fogod tudni megtenni olyanért akiért nem őrülsz meg. Talán 1-2 évig menni fog de utána ha nincsenek komoly érzelmek semmi motivációd nem lesz a kapcsolat fenntartására.

Viszont külsőre alapozni semmiképp nem szabad. Nem a külseje fog megfogni hanem a személyisége. A jó külsőt megunod pár hónap alatt. Ha nincs meg hozzá a baromi jó személyiség akkor szintén nem lesz tartós. Nem szabad úgy hozzáállni, hogy neked szőke izmos pasi kell mert pontosan így fogod elengedni magad mellett az "igazit".

2020. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak abba lehet szerelmes az ember, aki első látásra leveszi a lábáról. Vannak lassan kialakuló szerelmi kapcsolatok is, és azok gyakran még tartósabbak is, mint a fellángolással kezdődők. Így tehát szerintem érdemes lehet azzal is ismerkedni, aki bár szimpatikus, de nem fog meg azonnal. Ez nem azt jelenti, hogy testi kapcsolatba kell bonyolódni olyannal is, aki nem vonz, hanem azt, hogy randizgatni, együtt lenni simán lehet, sőt érdemes kezdeti vonzalom nélkül is azzal, aki normális, szimpatikus. Nem kell a karjaiba omlani, mert azzal félrevezeted, de nyugodtan lehet találkozgatni ilyen emberrel is, mert nem tudhatod, mi alakul belőle.
2020. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ott jöttem rá, hogy milyen érzés az „igazi”, amikor együtt voltam valakivel és tényleg nem vágytam másra, csak rá. Nemcsak a szexre gondolok, hanem a társaságára is. Neki is voltak hibái, de nála nem volt olyan, hogy hát, jó-jó, DE. Nála nem volt DE. Azt éreztem, hogy nem kell más.


Másokkal előtte (és mivel sajnos már nincs velem, másokkal utána) mindig volt valami. Jól nézett ki, jó volt az ágyban, de….

Értelmes, okos volt, de…


Most ezek kisarkított dolgok nyilván, mindig volt valami, ami miatt másra vágytam mellette. Világnézeti dolgok nem egyeztek, jövőbeli tervek nem egyeztek, kémia nem volt meg stb.


Mindezekből pedig egy volt, akinél nem volt de, akivel minden megvolt, legalábbis számomra, de mint kiderült, számára mégsem biztosan. Hát, ez van, nem tudok mit tenni, lépni kellett tovább, folytatni az ismerkedést, de továbbra sem szeretnék macskákkal megöregedni. Bár most már kicsit pesszimistább vagyok, hogy már egyszer megéreztem, hogy milyen jó volt együtt lenni valakivel, akiben minden megvolt, amit kerestem.

2020. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!