Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit gondoltok azokról a férfiakról/fiúkról akiknek nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Most nem a 15 évesekre gondolok hanem inkább a 25 év körüliekre.

Ti férfiként tekintetek az ilyenekre?


2020. jan. 20. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Te férfiként tekintesz magadra? Nem akk ha a gatyádba nézel.
2020. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Az első gondolatom az, hogy az elmúlt 10 évben mi a fenét csinált, hogy ezt összehozta.


Hogy hogyan tekintenék rá, azt a viselkedése is meghatározza. Általában az aggszüzeken érződik, hogy azok és épp emiatt nem túl kellemes társaság. De vannak kivételek biztos... Ha azt veszem, hogy 26 éves vagyok és egy korombeli azzal állna elém, hogy halvány fogalma sincs arról, amivel én már éveket töltöttem, az nehéz dolog lenne. Olyan, mintha azt mondaná, hogy sosem dolgozott. Nagyon mélyről kellene kezdeni vele, én meg szemét mód türelmetlen vagyok és jobban szeretek olyan emberrel kezdeni, aki az exei megneveltek és megedzettek.

2020. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Ne mond el nekik. Onnan kezdve nemhogy férfiként nem tekintenek rád, de még emberként sem.
2020. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, amíg nekik nagy érték az ártatlanság, addig egy férfinél ez lenézendő dolog. Még akkor is ha egyébként teljesen normális a srác.
2020. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
lúzernek
2020. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

"Az első gondolatom az, hogy az elmúlt 10 évben mi a fenét csinált, hogy ezt összehozta."


Pl. kötetlenül csajozgatott?

2020. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz férfiként önhibádon kívül idáig eljutni.


Elég egy közepesen rossz külső, plusz egy-két rosszabb körülmény és annyi is volt.


Csak sajnos ezt a nők képtelenek elképzelni.

2020. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!