Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiknek bejön egy jó számítógép?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és eddig kb. 1,2 milla forintot költöttem a gépemre. Azért "vadászok" instagramon kocka lányokra, mert szerintem csak náluk van esélyem. Autóm még nincs és szerintem nem is lesz, mert a gépembe bele lesz még dobva néhány millió. Szeretek játszani, de ettől szeretnék szexelni is csak úgy látszik sosem lesz kivel, mert a nők undorodnak a gépektől. Jah meg gyerekesnek tartják.

2020. jan. 18. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

:D

neeeemááááár!

Ez már nekem fáj!

2020. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bejön egy jó számítógép, igen, de csak akkor nek látom gyerekesnek és végtelenül szánalmasnak az erre költött milliókat, ha azt látom, hogy van értelme az életének, van keresete, egzisztenciája, jövőképe, stb és nem az utolsó forintját is erre áldozza fel, amúgy meg semmilye sincs. Az ilyen egy lelki nyomorék.
2020. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is megvoltál nő nélkül, ezután is megleszel.
2020. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
"de ettől szeretnék szexelni is" => Gondolod ennyi elég egy nőnek?
2020. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyhatatlan ajánlat.
2020. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Másra, hobbira, bármire is érdemes lenne fordítani, mely hobbi során ismerkedésre is lehetőség nyílna például. Kevés nőnek jön be a számítógép metg a jó vidikari & legújabb proci, melyen "jól fut a játék"... Ez kevés.
2020. jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Valami miatt úgy is azt érzem, ha összejönnék egy nővel úgyis eladatná a gépsarkomat amit természetesen nem tennék meg, mert nekem ez olyan mint az autób..zinak az 500 ezer forintos alufelni. Ez a hobbim, csak sajnos az alufelnisekre tapadnak a nők :/
2020. jan. 18. 08:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert az alufelnis cuccon stílusosan lehet haladni, temeg a négy fal közt ülsz és sehova nem haladsz.

Egészen minőségi szexbabák vannak már, hidd el, egy ilyen remekül mutatna a sarkodban, egy valódi nő nem :)

2020. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

2#nek pedig: az elképzelt jövőképem egy olyan nő akit izgat a gép és majd a gyerekünk, mindegy lány/fiú is gép fanatikus legyen. Mert aki ezzel foglalkozik nem marad pénz, drogra cigire az iskolában.

Munkám is gépekkel kapcsolatos és nem vagyok csóró csak különleges mint egy UFÓ. Autóra akkor sincs pénzem csak úgy, főleg nem is vennék a turkálóból valami lerohadtat.

2020. jan. 18. 09:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nővel együtt lennél, akkor is csak a gépre tudnál gondolni... Hamar leesne neki, hogy az együtt töltött időben is csak a gépre gondolsz miközben vele kellene foglalkoznod.

Keress addiktológust, ha gondolod, aki segít legyőzni a függőséget. A virtuális világ azért vonzó, mert azt az illúziót adja meg, hogy történnek dolgok, pedig valójában nem történnek, közben pedig nem igazán érhetnek kudarcok. Na jó a játékban igen, de az is más.

2020. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!