Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ha egyszer beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha egyszer beszélgettek egy sráccal vagy lánnyal, akkor megjegyzitek az arcát, felismernétek, ha újra találkoztok?

Figyelt kérdés

Én nem. Mint az arcmás filmben, akárki lehetne, nem... Azokat, akiket évek óta ismerek, vagy napi szinten ltáom, megismerem, de ha kicsit is hasonlít másra már nem. Azért az embernek van magassága, testaljata, hajszíne, hangja... Nekem kegyetlen rossz az arcmemóriám. Ha gyilmost kellene azonosítani, biztos nem tudnám...


Volt, hogy összekevertem embereket. Vagy nem ismertem fel, pedig 4 évig napi szinten találkoztunk és utólag 1 hónap múlva esett le...


2020. jan. 17. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok vele én is. Bár ha azonos körülmények között találkozom valakivel, akkor általában nincs gond, akkor jön a probléma, ha egy egész más közegben találkozom vele, mint amit megszoktam, akkor már nem ismerem fel. Szituációs memóriám van, helyzethez kötök embereket és csak ott ismerem fel őket.
2020. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a nevekkel és az arcokkal is bajban vagyok, nem szoktam őket megjegyezni, kivéve ha nagy hatással volt rám az illető valamiért, ami igen ritka.
2020. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a másodikhoz, nekem is nagyon rossz a név- és arcmemóriám.
2020. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és félreszokták értene, pedig csak nem tudom ki, azért nézem... Kettő, meg anymá kollégiát is kéne ismernem, meg megtalálni őket mindnehol és futnak, hogy "már megint nem köszönt". Pedig köszönhetne ő is, vagy legalább visszaköszönnének...
2020. jan. 17. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is! Legalább 3-4x kell találkoznom valakivel ahhoz, hogy megjegyezzem az arcát. Aggódtam is emiatt, amikor randira mentem, de szerencsére a másik mindig megsimert, így nem volt kellemetlen helyzet emiatt.

Az is gond többször, ha a megszokott közegtől eltérő helyen futok össze valakivel, tudom hogy ismerem, csak hirtelen nem tudom honnan. Egyszer 20 percig beszélgettem valakivel, amire az egyik sztorijából rájöttem, hogy ki ő. :D

2020. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer utána minden hasonló hajú srácra,azt hittem ő az, annyira nem maradt meg bennem semmi sem. De cseszek rá.
2020. jan. 17. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak szimplán nem figyelsz oda rá?


Nekem nemrég egy hangversenyen egyszer összeakadt a szemem egy másik szereplővel. Később neten megkerestem úgy, hogy annyit tudtam róla, melyik társulatban táncol. Felmentem a honlapjukra, ott fényképen megtaláltam, és szerencsére ritka neve van, írtam neki messengeren. Ehhez képest a 2 órán át mellettem 5 centire álló énekest ha agyonvernek, akkor sem tudom magam elé idézni.


Szerintem figyelem, érdeklődés kérdése a dolog, csak gyakorold tudatosan ezt a képességet.

2020. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!