Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a fiúnál? És ha esetleg igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Tehát megismertem ezt a srácot, akit eleinte külsőre nem találtam rossznak, de akkor még nem érdekelt. Aztán ahogy kezdtem jobban megismerni, akkor kezdett el tetszeni. Viszont eddig nem történt semmi előremutató köztünk. Egyikünk sem kezdeményez, azt sem tudom, tetszem-e neki. Próbáltam azért flörtölni, hátha veszi a lapot és lép, de eddig nem történt meg. Lehet nem tetszem neki, és ennyi, keressek tovább?

Az szomorú lenne, mert tetszik nagyon is... Ha ő lenne a barátom, nagyon szerelmes lennék.

Néhány beszélgetésből megtudtam, hogy eddig csak idősebb barátnője volt. Nem sokkal, de ilyen 1, 2, 3 évvel idősebb barátnői voltak. Sose volt még neki fiatalabb, vagy vele egyidős, bár allítólag ez csak a véletlen műve, nem igazán érdekli a kor. Én fiatalabb vagyok nála 4 évvel... Lehet ez a gond? De mondom, nem érdekli a kor.

Azt is megtudtam, volt egy lány, aki a nagyon nagy szerelme volt, pár évig jártak. Lehet nem heverte ki, és ez a gond?


2020. jan. 16. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet.

Türelemmel.

2020. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rockarc ***** válasza:
55%

Nekem az osszes baratnom idosebb volt pont ilyen 1-3 evvel. A korosztalyomban levo lanyok nem voltak eleg komolyak nekem. Fiatalon oriasi a kulonbseg az erettsegben. Persze nalam is elofordult olyan, akiken megakadt nekem is a szemem es fiatalabbak voltak, de nem is kellett kulonosebben megismernem oket, hogy tudjam nem erdemes belekezdeni semmibe. Valoszinuleg a erettseget tobbre tartja, mint az aranyos kislanyos viselkedest.


Egy olyan not ismerek, akit el tudnek fogadni es joval fiatalabb nalam.


43F

2020. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt idősebb barátnőm. Az életemnek egy olyan szakasza volt, amikor erre volt szükségem. Sokkal nagyobb élettapasztalat vonzhatott.

Ha mindig idősebb a barátnői, az nem véletlen, csak nem tudatos. Valamiért az ilyenek vonzzák őt.

Ettől még lehet persze bármi köztetek, adjál neki könnyű lehetőségeket, hogy kezdeményezhessen.

2020. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!