Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen lányok tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen lányok tetszenek minden fiúnak, férfinak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindig azt mondják, nekik kedves, aranyos, csinos lány kell. Kár, hogy a pózolós modell lányokat értik alatta. :(



2020. jan. 12. 23:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, nem helyes és népszerű srácokról beszélek, hanem épp ellenkezőleg. Akik ennél csúnyább lányokra már rá sem néznek, csak ez a kategória kell nekik is és inkább vannak egyedül, minthogy egy átlagossal váltsanak pár szót, hátha megkedvelik.
2020. jan. 13. 00:08
 12/33 A kérdező kommentje:
Az intelligens, felnőtt férfiak már hamar elkelnek ás családot alapítanak, csak sajnos kevés van belőlük.
2020. jan. 13. 00:10
 13/33 anonim ***** válasza:
88%

"hátha megkedvelik."

Ennek semmi értelme nincs. Egyébként én átlag alatti selejt hulladék vagyok, de mindig r..bik, instap..csák, jó nők álltak velem szóba, mondjuk én nem is csajozom, ők jönnek oda, nekik vagyok szimpatikus, nyilván haverkodni csak, de sokkal nyíltabbak, van önbizalmuk, hangulatosak. Lelkük mélyén meg sokszor sokkal aranyosabbak sokszor, meg gyengébbek sokszor mint látszik, sőt... Csak a kisebbségi komplexus miatt sokáig nem tartanak ezek a dolgok mellettük, nem nagyon tudok feloldódni a társaságukban.

2020. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

Van belőlük egyedülálló is.


Ne akarj másokra hasonlítani, ne akarj szőke hajat és minél vékonyabb testet. Ha nem tetszik valami magadon, akkor változtass rajta, ápold jobban a hajad vagy figyelj a testedre, menj el sportolni, egyél egészséges kajákat, kicsit művelődj és foglalkozz értelmesebb dolgokkal, ne az insta p.csákat görgesd a neten. A személyiség többet ér, ha vannak gondolataid és egy sajátos értékrended.

2020. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Rockarc ***** válasza:
100%

Nekem speciel nem tetszik mindegyik, de mi a gond azzal, ha sokaknak ez a noideal? Vannak sztarok is, akikkel barki le akar fekudni. De ettol meg nem borul fel a vilag rendje. A kedves, aranyos, csinos lany helyett pedig inkabb a noies, erett no a vonzo. A belso az joval nagyobb ertek.


43F

2020. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

Én lány vagyok, és nagyon nem nézek ki így, mint a képeken lévő lányok, de nem értem a problémát. Ezek a lányok szépek, ez tény. Szép az arcuk, a hajuk, az alakjuk. Még jó, hogy tetszenek a fiúknak. Még nekem is tetszenek, pedig hetero vagyok. :D Az meg, hogy szépek, nem jelenti rögtön azt, hogy biztos ribik, síkhülyék, és semmi belső értékük nincs... Inkább azoknak nincs, akik kinézet alapján ítélnek (akár szép, akár csúnya embereket). Vannak szép barátnőim, és belülről is teljesen rendben vannak, sőt.

Olyan fiú ismerősöm is van, aki csak az ilyen kaliberű lányokkal áll szóba, tehát ez is létező jelenség. De ez az ő baja, nem a mienk. Egyszer úgyis koppanni fog. Még ezen a lányon is képes volt hibát találni, pedig még én is összetenném a két kezemet, ha hozzámszólna: [link]

2020. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%

[link]


nekem az ilyen stílusú nők jönnek be!


de amúgy nem a külsejükkel volt a baj hanem látszik róluk hogy zero önértékelés azaz a belsővel van a gond...

egyrészt amelyik nő az intim részén kívül nem tud egy férfit megfogni az nem is nő az csak egy olcsó-tudatlan cafka-ringyó... ez az igazság!

2020. jan. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
30%
Próbálkoztam én szürke egér lánynál is, ugyanúgy a szőke hercegre vár mint minden lány szóval erről ennyit.
2020. jan. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%

"Miért az ilyen lányok tetszenek minden fiúnak, férfinak?"


Teljesen egyértelmű: ha valaki szép, szexis a férfiak megnézik őket. A szépséghez mindig is pozitív dolgokat kapcsoltak az emberek, a külső adja az első benyomást, és sajnos van egyenlőtlenség meg lehet tapasztalni nap mint nap. Manapság pedig még inkább felértékelődik a szépség fogalma a reklámoknak köszönhetően. Még a csinos, szép lányok elé is elérhetetlen mércét állít, nagyon kevés nő van, aki elégedett a testével ők viszont nem azért elégedettek, mert tökéletesen néznek ki, hanem azért, mert elfogadják magukat olyannak amilyenek.


Igazságtalanság mindenhol van a világban, nem háborús övezetbe születtünk, nem olyan helyre, ahol éhínség, járványok pusztítanak, jobb esetben van kezünk-lábunk is, látunk. Ennél sokkal nagyobb problémákkal is küzdenek emberek... de ha ez nem hat meg, akkor azt ajánlom ne abban mérd egy ember, egy nő értékét, hogy hány férfi szemelte ki, feküdne le vele szívesen vagy járna vele. Azok a férfiak, akik a külső alapján választanak párt, nagyot fognak koppanni. Egyrészt, mindig lesz aki szebb, mindig lesz jobb csaj, másrészt a szépség az idővel múlik, ha pedig mindig szép nőt akar maga mellett, akkor halálra kell ítélnie az intim, szoros, mély, szerető kapcsolatot, ami egy életen át kitart.


Az, hogy más lányokhoz méregeted magad, a retusált képeiket nézegeted, körülbelül olyan hatással van a mentális egészségedre, mint napi 5 doboz cigaretta a tüdőre. Tönkreteszed az önbecsülésedet, önértékelésedet ezzel. Legjobb lenne, ha szünetet tartanál az instádon, vagy a weboldalakon, ahol ezeket a lányokat nézegeted és magadra koncentrálnál. A céljaidra, hobbikra. Ha nincs hobbid, akkor érdemes lenne érdeklődési kört találnod: sport, művészkedés, olvasás, megtanulhatsz programozni pl... ? Csinálj olyan dolgokat, amit élvezel, amíg nem késő.


80 évesen majd siránkozhatsz, hogy a fiatalságodat arra pazaroltad, hogy ki mennyire szép. Hidd el, nem ez számít, hanem az, hogy milyen élményeket és ez által milyen emlékeket szerzel magadnak az életben.

2020. jan. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindenkinek ez tetszik, ez általánosítás. Nekem az átlagos nők tetszenek, akik átlagos, vékony, vagy sportos testalkatúak, és szép lábfejük van.
2020. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!