Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kéne próbálkoznom ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne próbálkoznom ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Szinte annyiból áll az életem hogy dolgozok és haza megyek, kevés barátom van. Interneten szoktam ha van időm.De nem jön be.
2020. jan. 6. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vagy költözöm kéne, de az meg nem kevés pénz
2020. jan. 7. 17:05
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Rendszeresen van ilyen kérdés, ugyanaz a személy vagy? Folyton írják a tanácsokat, mit hogyan lenne érdemes, a kérdező pedig ugyanúgy mint te, semmibe veszi és csak magáét fújja.


Jegyezd meg, ha minden nap ugyanazt csinálod, semmi se fog változni. Ha társkereső sose jött be, továbbiakban se fog! Nem tudom milyen lehetőségeid vannak, de abban biztos vagyok, hogy 100 km környezetedben van olyan egyedülálló nő, akinél esélyed lehet, és mivel dolgozol, így van arra pénzed, hogy akár hétvégén utazgass és kiprobálj valami újat, ahol emberek között vagy, így barátokat, majd később barátnőt is találhatsz. Nem történik egyik napról a másikra, lehet évek, de ha nem változtatsz a napjaidon sokkal kisebb eséllyel lesz barátnőd.

2020. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én maradnék a netnel, de én mondjuk introvertalt vagyok.
2020. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten én is.
2020. jan. 9. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!