Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 éves, fiatalos igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves, fiatalos igényes férfiként szerintetek meg tudok ismerkedni nagyon szép arcú 30-as nővel?

Figyelt kérdés

A kérdés csak közvélemény kutatás, vélemények megismerésére irányul


Kérem, hogy trollok lapozzanak!


2020. jan. 3. 14:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit kisebb a korkülönbség,de én 36 vagyok,párom 48. Mindketten hosszú házasságból érkeztünk egymás életébe (gyerekekkel). Szerintem az azonos életszakasz fontos,nem a kor. Nem tartom magam szépnek,mégis folyamatosan kapom a visszajelzést másoktól. A párom viszont kifejezetten jóképű,fiatalos,bőven akadna neki is más.
2020. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
En 30-as no vagyok, nem allnek le egy 50-es pasival, hozzam tul oreg
2020. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal, akit nem zavar ekkora korkülönbség, igen, de lesz olyan is, aki nem megy bele.
2020. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
50 èves elmúltál. Nyugodj le szépen. Ne zaklasd a harmincas nőket kérlek. Már a potenciád nem tart sokáig. Orvosi kimutatások szerint az ötvenes férfiak fele impotens, a hatvanasoknak pedig a 75 százaléka. Örülj, hogy Te Mèg most nem vagy az, és egészséges vagy. Èn sem örülnèk harmincas férfikènt ötvenes nők közeledésènek, tekintettel rá, hogy korban az anyáim lehetnének. Köszi
2020. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Férjem 51, én 35,8 éve vagyunk együtt és működik a dolog.
2020. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a 40 és csinos nőket keresd, persze akkor ha nem vagy pocakos, mert úgy senkit.
2020. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én a húszonéves jóképű fiúkat szeretem,elvált 30-as nőként.
2020. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A ferjem 50 en 38, 10 eve egyutt.
2020. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Esély mindig mindre megvan, a lottó 5-ösre is, de nem mindenkinek jön be. Én ismerek 70 éves férfit, aki még helyes sem volt, de befolyásos és gazdag (meg persze művelt, diplomás és 5 nyelven beszélt) és mindig 20 éves női voltak (más kérdés, hogy pénzéért szerették).


A saját esélyedet te tudod letesztelni, kezdj el ismerkedni és kapcsolatot kialakítani neked tetsző fiatal nőkkel. Egyből kiderül mennyi az esély.


A nagyon szép arc meg: kinek mi.

2020. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
30-as nőként én abszolút nem bukom az apám korú pasasokra.
2020. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!