Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan időszakotok, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan időszakotok, mikor sokáig nem találtátok a páratokat nem is volt még előtte senkitek, de kitartó kereséssel összejött a végén? Másik oldalt is kérdezném volt ilyen párotok?

Figyelt kérdés
Csak, mert jómagam is ezzel szenvedek. Inkább kitartóan keresem tovább, mintsem egy rossz kapcsolatban legyek. Azért kérdezem a másik oldalt, mert vannak olyan előítéletek, amik számomra sértőek, mint aki még felnőtt korára tapasztalatlan az defektes vagy úgy se marad meg első partnerével. Ha találnék olyan nőt, aki nagyon tetszik miért akarnám mással is kipróbálni?
2019. dec. 30. 07:52
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%
Nekem úgy volt, hogy amikor azt mondtam, hogy jó, akkor most fontosabb dolgokkal foglalkozok mint a társkeresés ezt meg hagyom... na pont akkor sétált be az életembe a párom.
2019. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos erre kevés az esély.

Valószínűleg túl magasak az elvárások magadhoz képest, ezért nem jön össze senki.

2019. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Amikor még nem volt elötte pàrom en az a tipus voltam aki a rendes sracocak leràzza mert neki a különösebb, izgalmas helyes sracok kellenek.


Nem kellett keresnem. Egyszer meglattam hogy a baratnöim intezetis sracokkal bratyiznak, es egyszer egy olyan sraccal beszelgettek (mellettük àlltam)akitöl földbe gyökerezett a làbam, megszolani sem tudtam, lepadloztam, àlltam némàn es bàmultam, ök normal beszélgettek.


A rossz hirem miatt(akkor màr csokoloztam màsokkal-kihasznaltak), kb 1 héten belül kaptam is az üzenetet töle haveroktol hogy talàlkozni akar velem, meg akar ismerni.

Ö is csak szorakozni akart velem, de ehelyett 2 èves hatalmas szerelem lett belöle ami utàn kesöbb csak a szülök es költözés miatt kellett elbucsuznunk ami utàn en agyon bögtem magam, ö pedig el akart venni de nem lehetett, kesöbb öngyilkossàgot kiserelt meg.

És vége.


Ö volt az elsö.

2019. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Én a környezetemben ismerek olyat, aki megrögzött agglegény volt és bőven 40 fölött társra talált. Szóval az ilyen nem lehetetlen, bár gyakorinak sem mondanám. Egyébként pedig ha egy nő egy-két találkozás után sem szimpatikus, nem tetszik, akkor nem is szabadna, hogy felmerüljön benned, hogy őt válaszd. A nőknek nagyon fontos, hogy tetsszenek a társuknak, s ha ez nincs meg, akkor csak nyűglődés lesz a kapcsolatból. Ezt nem lehet erőltetni.
2019. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

*4.vagyok 2 év volt köztünk

En 14, ö 16

Es 16,18 èves korunkban lettünk elvàlasztva.

2019. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy amikor nagyon kerestem a párom, akkor sorozatosan kudarcokba fulladt az ismerkedés. Aztán amikor úgy voltam vele, hogy ezt most egy időre jegeljük, akkor meg egyből betoppant az életembe a nagy szerelem. Egyetértek veled, hogy ne legyél csak azért rossz kapcsolatban, hogy legyen valakid, az senkinek se jó. Bennem amúgy nem lenne ilyen félelem, ha valamiért elválnánk a férjemmel, és idővel egy olyan férfivel találnám meg a közös hangot, aki addig csak rám várt ( :D ), akkor nem paráznék, hogy elhagyna másért. Ha az előző 3x-4x évet le tudta úgy élni, hogy nem akart senkivel se összejönni, mert nem volt rá "méltó" (jobb szó híján), akkor gyanítom mellettem sem lenne olyan csélcsap.
2019. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6: És később se akartad megkeresni?
2019. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

De talàlkoztunk egyetlen egyszer, 20 évesen, felkapott, elmondta 20 szor, hogy szeretlek szeretlek, de maradt a Több 100 km köztünk. (En tanultam ràadàsul, neki lett valakije messze)


Azota meg csalàdja van szerintem, amivel nem lennék képes ma sem szembesülni, igy ez miatt nem is akarom keresni.

2019. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

És amugy azutàn a mult ismételve önmagàt. Ismét helyes, kalandos, izgalmas sràc kerül az életembe, ismét hatalmas szerelem, öt pedig lecsuktàk 4 évre, ismét költözés, ö bent sirt én kint, neki a karjàra lett a nevünk tetovàlva.

Amikor kijött pedig nem tudtam visszaköltözni es mindent feladni (karrier stb)érte mert oda lett a bizalmam abban hogy mellettem àll. Nagyon nehèz volt egyedül talpraàllnom es a legnagyobb szüksègben nem volt velem. Amit vèrtizzadva felépitettem igy azt nem tudom egyszerüen csak eldobni.

2019. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Látjátok kedves gyakorin sírdogáló férfitársak? Ez kell a nőknek: "helyes, kalandos, izgalmas"...

Az lényegtlene hogy emelett egy sittes, bűnöző, szar alak (valószínűleg). Csak legyél "izgalmas", meg "kalandos".

Tehát térj el lehetőleg negatív irányba normáltúl és egyből érdekes leszel...

2019. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!