Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edző termben tetszik egy lány, mit mondjak neki ha oda megyek hozzá?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ne tolakodj, edzőterembe nem azért jàrnak az emberek.
2019. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Most miért ne lehetne edzőterembe ismerkedni? Mondjuk, ha beszélgetést kezdeményez az edzés elején/végén, és nem egyből letámadja?


Semmi nem zárja ki! Hajrá, kérdező, én neked szurkolok!

2019. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egy "szia" megteszi kezdésnek.
2019. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

1#es vagyok!

Nem azt mondtam hogy nem lehet, pontosan arra gondoltam amit te irtál.

2019. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vagy írjak rá facebookon ? :D
2019. dec. 29. 10:35
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, járok edzőterembe, ez a tuti!

Próbáld vele felvenni a szemkontaktust, ha állja akkor lehet tovább lépni, ha rád sem néz, gyorsan elkapja a tekintetés, távolabb megy tőled akkor felejtős!!

Ha megvan a szemkontaktus edzés végén dobj, be egy témát kizárólag az edzésről! Milyen jól esett, ő milyen ügyes, heti hányszor jár stb... Ha 1-2 szóban válaszol felejtős, ha nyitott akkor beszélgettek minnél többet majd bejelölöd és elhívod valahova. Igazából a terembe az a jó, hogy ráérsz hetekig,hónapokig adagolni magad, nem olyan mint a buli, hogy 6 órád van felszedni a csajt, mert lehet többet nem látjátok egymást. Sok sikert!

2019. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Edzőteremben edzeni vannak az emberek. Én egyszer próbáltam "közeledni" egy gesztussal, az is totál félre lett értve és én voltam a "f_sz", a nő pedig szépen megsértődött. Feltettem neki egyik súlyt, erre jól kiosztott, hogy elbírja ő meg mit képzelek és nem kell segíteni stb., le lettem b_szva. Na azóta sem próbálok kedves lenni senkivel ilyen helyen!
2019. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer odajött hozzám egy srác kettlebellel, hogy profinak tűnök, segítsek neki karra edzeni. A pálcika karjaimmal kicsit ironikus volt, de amúgy jópofa volt. Az már kevésbé, mikor elkezdett bálványozni, hogy egyedül járok edzeni este... Aztán mondtam, hogy dehogy egyedül, ott szenved épp a párom a lábtolónál. Aztán se puszi, se pá, el is pucolt onnan azonnal. Pedig nem nagydarab a párom. :( De olyan tré volt, hogy odajött csapni a szelet meg jópofizni, aztán mikor kiderült, hogy foglalt vagyok, lement bunkóba... Nem szeretem azokat az embereket, akik csak azért állnak velem szóba, hogy felszedjenek... Na mindegy
2019. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzőteremben ha ismerkedni akarsz először bizonyosodj meg róla hogy nem foglalt e a kiszemelt. Amúgy én elég gáznak tartom hogy ha egy jó csaj edz (látszólag) egyedül, biztos hogy köré fog repülni 6-8 férfi és látványos feszengésbe kezdenek, illetve orbidálva edzéssel hívják fel magukra a figyelmet. Nem tudom ezt a lányok hogy élik meg, de te kérdező ne így próbálj csajozni :)
2019. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Szia, szarul guggolsz, nézd, és állj be mögé guggolni, és nyomod hozzá közben a farkad. Tutira értékelni fogja.
2019. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!