Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy határozott, szép alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy határozott, szép alakú lány milyen fiút szeretne maga mellé?

Figyelt kérdés

Egy olyan lány aki szeret beszélni, határozott, szokott bulizni járni, és szép alakja van ő milyen fiúra vágyik?


Ilyen lánnyal próbáltam ismerkedni néha úgy tűnt hogy bejövök neki, de most azt érzem hogy már nem érdeklem.


2019. dec. 22. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tulajdonságokkal rendelkezőre.
2019. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nálam az alábbiak voltak a legfontosabbak:

- számomra szimpatikus személyiség (ó, alliteráció)

- hasonló hobbik és érdeklődések

- egy számomra tetsző külső


Azóta már találtam magam mellé egy ilyen srácot, és nem tudom leírni, mekkora boldogságot hozott az életembe.

2019. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha úgy tűnt, hogy bejössz neki, az szerintem semmit sem jelent. Megeshet, hogy valaki unatkozik, szórakozásból flörtöl veled, de nem gondolja komolyan aztán meg utána nem érdekled. Ez is tipikusan egy ilyen helyzet.
2019. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!