Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még olyan, aki szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki szeretne úriember lenni, de úgy érzi nincs kinek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 14:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#8:


Nem csak visszajelzés hatására szeretnék az lenni, van bennem egy kis eredendő igény a dolog iránt, de visszajelzés segítene abban, hogy még jobban az akarjak lenni.

2019. nov. 14. 18:25
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Egy úriember reflexből, érdek nélkül úriember.
2019. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Elmondhatod, ezer szóval, nem vagy úriember, ez a lényeg.
2019. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Van! Női oldalról mondom, hogy itt találkoztam valakivel, aki maximálisan úriember és hihetetlen, hogy létezik még ilyen férfi. :)
2019. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem döntés kérdése.
2019. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#13:


Szóval már kialakítottál magadban egy képet, amihez ragaszkodsz. Amikor próbáltam úriember lenni, és nem jó visszajelzés miatt, de mégis amikor láttam, hogy többször fogadják azt rosszul, hogy úriember próbálok lenni mint jól, akkor mivel érzékeny vagyok, már nem annyira akartam úriemberként viselkedni, mert nem akartam, hogy megint feminista módon rámförmedjenek (és is ki tidom nyitni az ajtót, stb.).

2019. nov. 15. 06:46
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatnád végre, hogy szerinted mitől lesz valaki úriember.

Egyszer mozgó vonaton az ott ülő a csomagom alá pattant, hogy "segít feltenni", csak éppen ezzel a mozdulatával majdnem felborított csomaggal együtt, lehet, hogy ő úriembernek gondolta magát, de valójában majdnem balesetet okozott.

2019. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!