Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit vártok társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit vártok társkeresőn arra, hogy csak lájkoltok egy profilt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:) hat jo kerdes. En ra szoktam irni a nokre de olyan bena a dumam h egybol unmatchelnek :))
2019. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kóbor numera reményében lájkolnak.
2019. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általában semmi érdemleges nincs ezeknek az embereknek az adatlapjain, max kitöltik a táblázatos részt és feltöltenek egy értelmezhetetlen fotót. Én azért az enyémen sok támpontot adtam, amivel el lehet indítani egy beszélgetést, de akiről szinte semmit nem tudok, arról még azt sem tudom eldönteni, hogy szimpatikus-e. Szóval nem értem a "csak lájkolókat", hogy mit várnak, általában nem is reagálok semmit.
2019. nov. 7. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Én csak nézelődni járok fel,már nem ismerkedem mert tudatosult bennem,hogy ronda és szegény embernek nem lehet barátnője! Amúgy meg a lányok 99% aki tetszik nem is tudok neki írni csak ha fizetnék!
2019. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Magam részéről csak pozitív értékelés, semmi több, főleg ha azt nézzük, hogy a legtöbb társkereső oldal pénzlenyúló módon működik, szóval csekély az esély párkapcsolat kialakulására, szóval ha kedvem van felugrok, szétnézek, és kb. ennyi, inkább élőben ismerkedek.
2019. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez egy ingyenes társkereső.
2019. nov. 7. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelenti, hogy szimpatikus az illető. Ha a nő megnézi az adatlapodat és ő is nyom egy kedvelést akkor érdemes foglalkozni vele és ráírni. Különben felesleges energiát fektetni egy rendes hosszú levélbe mert úgyis le5z4rja és egyszavas válaszokat ad.
2019. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
#6 Javarészt minden társkereső ingyenes, most nem írok neveket, mert nem nehéz kitalálni, viszont az ingyenes verzió alatt nem tudsz akárkire ráírni, mert csak 150 kredit, stb., ha meg előfizetsz, nem biztos, hogy válaszolnak, mert külön pénzért kiemelheted, hogy a te üzeneted legyen legfelül legalább is a leírás szerint.
2019. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amin én fent vagyok, az minden szempontból ingyenes, nincsenek korlátozások, kreditek, ezért nem értem, miért. Egy semmitmondó adatlapra nem tudok mit reagálni, én legalább adok támpontokat a leírásban magamról, de mi tetsszen azon, aki csak a kötelező táblázatot tölti ki, a leírásba meg csak annyira veszi a fáradságot, hogy "ha szimpatikusnak találsz, írj"... Mi legyen szimpatikus olyanban, akiről csak sablon adatokat tudok, ami nagyon sok emberre ráillik?

Nem, én nem lájkolok vissza ilyeneket, mert nincs semmi, ami miatt mondjuk jobban tetszhetne, mint mások, nincs semmi, amivel felkelti a kíváncsiságomat, hogy meg akarjam ismerni.

2019. nov. 9. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Melyik társkereső ez?

Hihetetlennek hangzik, hogy van ingyenes verzió.

2019. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!