Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A colos lányok nem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A colos lányok nem tetszenek senkinek?

Figyelt kérdés
Egy zsiráf vagyok, úgy érzem, lehetetlen párt találnom

2019. okt. 18. 22:15
1 2 3 4
 31/35 Noren1989 ***** válasza:
Szakembert, igen. Vagy szemészt, vagy elmeorvost.
2019. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%

Komoly ez a kérdés??

Nem vagy magas egyáltalán. Teljesen átlag, sőt meg merem kockáztatni, hogy a mai fiatal(18-25), lányok között kicsit még az átlag alatt is vagy.



Én legalábbis rengeteg magas fiatal lányt látok mostanában, szinte minden nap látok több nálam (186 cm) magasabbat is.


Még ha 10 centivel nagyobb lennél akkor se lennél kirívóan magas.

2019. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#26: lehet magasabbnak tűnök a súlyom miatt, de amúgy is, tényleg magasabb vagyok minden lány osztálytársamnál. Előző osztályban is én voltam kb. a 3-4. legmagasabb, pedig több mint 30-an voltunk és szinte csak lányok.


#29: 18 év felett vagyok, ezt a 14-et honnan veszed?


#30: te is honnan veszed ezt az első osztályos gyerekeket? Korombeliekkel vagyok körülvéve

Attól mert te ennyi nagyon magas nőt látsz, attól én már nem is számíthatok errefelé magasnak? Nekem a szemembe mondta egy felnőtt ember (tehát nem 1. osztályos törpe), hogy NAGYON magas vagyok.


#31: de miért annyira hihetetlen, hogy én vagyok a legmagasabb az osztályban? És az előzőben is a legmagasabbak között voltam? Volt mérés, tehát tudom, hogy a lányok többsége az osztályban 160-164 között van. Előző osztálybeli osztályképen is látszik, hogy magas vagyok, látszik a magasságkülönbség a legtöbb osztálytársamnál!


Ha valakit amúgy érdekel, privátban leírom, hol lakom

2019. okt. 19. 12:29
 34/35 Noren1989 ***** válasza:

Tehát, ha alacsony emberek között én vagyok a legmagasabb...akkor automatikusan magas vagyok.


Egyelek meg, van országos statisztika.


Illetve, nem a magasságod itt a legnagyobb gond, hidd el.

Kezdjünk el szépen gondolkozni, hogy ezen túlmenően mi is okozhatja a problémádat.

2019. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

164 az átlag, és én azt meghaladom


Figyelj, rám olyanokat mondtak, hogy zsiráf, colos, és főleg felnőttek!


Ha a körülöttem lévők is magasnak tartanak, én miért ne tartanám magam annak?

2019. okt. 19. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!