Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szolid fiúknak sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolid fiúknak sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, és még sosem volt párom. És eddig úgy igazán csak egy lánnyal ismerkedtem, ő odáig volt értem, pedig ő csoda szép volt, és teljesen ellenkező személyisége volt mint nekem. De a végén nem lett belőle semmi, de azért szép emlék marad. De az ismerkedést ő kezdeményezte. Tehát ha rajtam múlt volna akkor ez sem lett volna. Úgy érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm, hacsak csoda nem történik.
2019. okt. 14. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
De utálom az ilyen lúzereket! Lófszt sem tud nyújtani de ő alanyi jogon elvárja hogy nője legyen mint a csalási pótlékot egyetem mellé...
2019. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
A szolid fiúknak is szokott lenni barátnője (de a gyakorin nyavalygók mindent meg fognak tenni, hogy meggyőzzenek az ellenkezőjéről).
2019. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

De igen, lehet.

Én is szolid vagyok, vagyis számomra több idő kell míg feloldódok, megnyílok (szóval elég csendes vagyok). Viszont 19 éves korom óta több barátnőm is volt mert tettem érte és kicsit kimozdultam a komfort zónámból. De itt a lényeg, tenni kell érte.

2019. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

#13


Az sem garancia semmire sem.

Pl én tettem érte és rendszeresen kimozdultam a komfortzónámból. De semmi sem történt. Ugyanúgy incel maradtam.

2019. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!