Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Környéken nem találok senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Környéken nem találok senkit akivel lehetne valami? Ötlet?

Figyelt kérdés
, nem szeretem annyira a bulikat, neten szoktam próbálkozni,igaz nem sok sikerrel, nem tudom hova járjak el egyedül, annyiból áll az életem, hogy munka és aztán otthon vagyok.
2019. okt. 14. 09:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Vannak munkatársaid?

Esetleg velük?

Kirándulás, szalonnasütés, közös barkácsolás, bármi?

2019. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Vannak de ők fix baratok és néha találkozok velük es annyi.
2019. okt. 16. 09:42
 13/24 anonim ***** válasza:

A barátaid közül van akinek hasonló problémája?

Milyen gyakran szoktatok közös programot csinálni és mit?

2019. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Heti osszeulos beszélgetünk sütés ilyesmi
2019. okt. 16. 10:08
 15/24 anonim ***** válasza:
Talán mondhatnád nekik, hogy mindenki hívhatna egy egy embert, hogy kicsit bővüljön a társaság, kollégát, rokont.
2019. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem akartak hívni senkit eddig. Hiába mondtam nekik.
2019. okt. 16. 10:43
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát, az az igazság, hogy mivel semmit nem tudok rólad a válaszaidon kívül, sokkal több ötletem nincs.

Ami viszont eszembe jutott..

Az öcsém...dettó ugyanez a problémája

És igazából azt látom rajta, hogy összevissza ismerkedik neten, és mindig ott szúrja el hogy túl gyorsan akar eredményeket. Maximálisan elvárja hogy a másiknak az megfeleljen ami neki jó.

Én csak annyit tudok leszűrni a viselkedéséből, amilyen velünk családtagokkal. Egy picit sem hajlandó többet megtenni másokért, mint amit muszáj..

Próbáltam ezt elmondani neki..

Hogy az önzetlenség egy jó kapcsolathoz fontos. Mindegy hogy anyukád, testvéred, haverod férjed, feleséged, gyereked...meg kell tanulni önzetlenül adni és azt mindig visszakapod. Lehet nem ugyanattól a személytől...

Szóval annyit tudok mondani,mindenféle bántó szándék nélkül, hogy gondolod át milyen vagy te,hogy milyen vagy másokhoz. Hogy milyen véleményeket hallasz saját magadról a közvetlen környezetedből.ha van köztük negatívum és hasonlóság, akkor arra figyelj oda.

Gondold át milyen jellegű konfliktusaid szoktak lenni, hogy hogyan kezeled.

Szerintem sokszor csak magunkon nem vesszük észre. Ha találsz magadban hibát és próbálsz ellene tenni talán változik a helyzet az ismerkedéssel kapcsolatban is.

2019. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod !!!
2019. okt. 16. 13:51
 19/24 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

Remélem hasznát veszed!

2019. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Amúgy csaj vagy gondolom :D
2019. okt. 16. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!