Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavar ha a leendő párkapcsolatodban a nő rendelkezik magasabb végzettséggel?

Figyelt kérdés

Béna a megfogalmazás de mindkét nem válaszai érdekelnének.

Válasznál kérlek írjatok nemet is, hogy tudjam ti melyik fél vagytok.


2019. szept. 29. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem állásinterjún interjúztató vagyok, hanem párt keresek. De ugyanúgy ha alacsonyabb a végzettsége, az sem zavar, az intelligencia nem végzettség kérdése.
2019. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
(32F), lemaradt
2019. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nahát, postdocja is van? :D vagy több publikációja? Hajra:))


Forditott esetben zavar, igen. Nyilvan aki meg tul fiatal annal max cél legyen, de amugy egy neves egyetem, utokepes vegzettseggel nalam szoft elvárás.


30/F

2019. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Páromat sosem zavarta, de rengeteg férfi nem tudja ezt kezelni és bár nem direkt, de előbb-utóbb megpróbálják leépíteni a nő önbecsülését vagy leszólni az eredményeit. Sajnos futottam már bele ilyenbe párszor.

A férjemet viszont abszolút nem zavarja, ő nem fejezte be végül az egyetemet mert olyan munkát kapott ami mellett nem tudta. Van technikuma meg néhány OKJ, egyéb tanfolyam ilyesmi. Engem sem zavar egyáltalán, ugyan úgy el tudott helyezkedni mintha diplomája lenne. De előtte például 2 páromnak csak szakmája volt, egyáltalán nem nézem le az ilyesmit. Az ő tanulási folyamatának ez a csúcsa, az enyémnek a diploma. Semmi különbséget nem látok. Az már más kérdés, hogy visszafelé ez sajnos sosem működött és mindig csak azt kaptam vissza, hogy hülye vagyok amiért egyetemre mentem, meg az könnyű mert "csak" tanulni kell.

2019. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit nevezünk magasabbnak? Nekem van mester fokozatom, a férjemnek nincs. :D

Oké, értem, nyilván nem erre gondoltál. Őszintén szólva engem ez akkor zavart, ha a férfit zavarta. Sokszor futottam bele ilyesmibe, ahol a férfi frusztrált lett és egy idő után mindenbe belekötött csak mert esetleg többet is kerestem a magasabb képzettségemmel nála.

Viszont nem vagyok álszent, a keresetbéli komoly különbség engem is zavart mindig is. Nincs több elvárásom, mint amit én tudok beletenni a közösbe, de annyi van.

2019. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. De akihez vonzódóm,ő e miatt utasított el,mert én egyetemista vagyok,ő pedig nem járt egyetemre.

21/l

2019. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert tanulhatnék tőle. Vagy kiegészítenénk egymást. Vagy értelmes módon vitázhatnánk:). (F37)
2019. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna kicsit sem, egyrészt nekem 2 szakmám, és egy technikumom van, ugyanakkor az értelmes nőket szeretem, nem pedig a hisztiseket, egyébként hogy tudd, nem kizáró ok, szóval hajrá. ;) 36F
2019. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem
2019. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt, tetszik, ha felnézhetek rá.

2019. szept. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!