Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit jelent az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent az hogy odaadó, gondoskodó egy nő?

Figyelt kérdés
Konkrét példát tudnátok írni?
2019. szept. 16. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Érdeklődik irántad, ha gondterhelt vagy akkor próbál segíteni, amikor szükséged van rá akkor ott van melletted, úgy érzed törődik veled mert mindig valami aprósággal a kedvedben akar járni, stb.
2019. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zsoltmester ***** válasza:
32%
Hát például szed nekem kaját és nem oda b....a a tányért hogy szedjek magamnak, meg nem szorul külön szobába amikor rossz kedvem van hanem akkor is ott marad velem. Nem beszél velem csúnyán és nem kell neki hetekig könyörögni hogy csinálja meg a kedvenc kajámat, és mindig betartja ha megígért valamit. De ilyennel még nem találkoztam.
2019. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Viszonzás nélkül is kedveskedik, igyekszik rám szánni minél többet az idejéből, az energiájából. Figyel rám, hogy a lehető legjobban érezzem magam mellette és ha nem lehetetlent vagy rossz dolgot kérek akkor igyekszik teljesíteni.


Csodálatos lenne egy ilyen nőt magam mellett tudni.

2019. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondom van, észreveszi, próbál megérteni, segíteni. De ennek oda-vissza alapon kellene mennie.
2019. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

"szed nekem kaját"...pf. Esetleg ne öltöztessen fel, vagy fürdessen meg?

Anyukád szedjen neked kaját.


Felnőtt férfiakat keresnek a nők, nem gyerekeket.

2019. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különösebbet, mint amit átlagosan megtennénk egy szerettünkért.


Konkrét példa, hogy leugrasz a gyógyszerekért mikor beteg, főzöl neki teát, hogy meggyógyuljon.

2019. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zsoltmester ***** válasza:
77%
5. fogalmad sincs a gondoskodásról, azt nem csak a gyerekekkel kell.
2019. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs azzal bajom, ha főzni és ételt szedni kell. :-) Nálam ez tényleg alap. Igaz, én másik generáció vagyok. :-) De értékeljék is, ne csak simán tudomásul vegyék. :-)
2019. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zsoltmester ***** válasza:
80%
Jó mondjuk nem csodálkozom,hogy ezen van olyan "nő" aki fennakad amikor a legtöbb főzni sem tud,de még szedni se akar. Az olyannak papucs kell nem férfi.
2019. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes. Férfiak lettek kérdezve. Megírták, hogy számukra mit jelent. Erre jött az #5ös, s belevertyogott. Mire ő 74% lett. A kérdezettek viszont jóval kevesebbet.
2019. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!