Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a lány 23 évesen botoxoltatott volna?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok öreg, de sokat sminkelek már tini korom óta, és emiatt viszonylag korán szarkalábak jelentek meg a szemem körül. Engem nagyon zavart, főleg, hogy ilyen fiatalon, ezért úgy döntöttem botoxoltatok. Saját magamnak fizettem, szóval senkivel nem kellett lefeküdnöm érte. Ha megtudnátok ezt a lányról, akivel épp randiztok vagy ismerkedtek, kiszemeltétek, stb..., kizáró ok lenne hogy kapcsolatot létesítsetek vele? Ez nagyon visszataszító nektek? Nem tehetek róla, hogy ilyen a genetikám, hogy hamar ráncosodok..


L/23


2019. szept. 14. 18:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%
Mondd, hogy kamu.
2019. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Rendesen szomorú olvasni h manapság külön ki kell emelnie egy nőnek h nem feküdt le senkivel bármilyen dologért. Remélem ilyenkor az összes incel köcsög örül, akik miatt a nőknek ezt már külön ki kell emelni.
2019. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

Lol


Én még férfit nem láttam, akinek a tetovált szemöldök bejött volna.



Mondjuk nem lakótelepi szolis, mobiltelefon értékesítési manager körökben forgok

2019. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Tehát ha jól értem egy két lábon járó hazugság vagy kérdező... Egyébként a műszempilla és a tetovált szemöldök is gáz.
2019. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 acelsziv ***** válasza:
31%
Az ilyen elmeroggyant nálam kuka
2019. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Botox kb negyven évesen. Addig esetleg hialuronsav, ha szükséges. A botox olyan, mint egy lánc, egymást fogják érni a feltöltések, ugyanis amint elmúlik a hatása, minden visszaáll a kiindulópontba. Sőt, rosszabb lesz, mert ott a bőr hirtelen kinyúlik, majd össze esik. Tehát, de, lesz következő botox is, muszáj lesz.
2019. szept. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes, engem műszempilla meg tetoválás nélkül is megdugtak, sőt férjet is találtam magamnak, pedig ő aztán kifejezetten a szép nőkre bukik. Én nem mondom magam húde szépnek, csak tudom, hogy férjemnek mennyire fontos az igényes külső. Nem a mű.

Nagyon sajnálom, hogy téged ilyen fiatalon félrenevelt ez a világ. Azt tudod, hogy mi zajlik botox alatt? Lebénul az adott izom. Szerinted az normális? Teljesen természetellenes, ahogy a mimikád is, olyan lesz a fejed, mint a gubós selyemhernyó, nagyon visszataszító.

Tudom, nem válaszoltam a kérdésedre, meg nő vagyok, de annyira elszomorított a történeted. Van egy kislányom, másfél éves, nagyon remélem sikerül őt megóvnom az ilyen elvárásoktól majd.

2019. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tök jó, imádom az olyan lányokat akik már fiatalon idegmérget nyomatnak az arcukba...
2019. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"A pasik elvárásai miatt" :D


Szerinted ha a nők nem csinálnák ezt, akkor mit érne el bárki az állítólagos elvárásaival?

2019. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkinek a 17 éves hamvas bőrű lánykák kellenének, akiken még egy szem ránc sincs, a 20+-ra meg rá se néznének, mert ők már vének.
2019. szept. 16. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!