Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hízókúrázó nő vagyok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízókúrázó nő vagyok, hol találhatok olyan férfit akinek bejönnek a Molett nők? Ismerkedéshez tippek? És miket egyek hogy hamar Hízzak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 13. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el nem akar senki elhízni, miért is akarna? Tudod nagyon jól, hogy hízékony vagy és beletörődtél, hogy elfogsz hízni és most ezzel akarod magad nyugtatni. Természetesen vannak emberek, akik rajonganak a ducikért szóval nincs veszve semmi, de ne így add elő szerintem, te nem hízni akarsz, hanem hízol magadtól és ez nem ugyanaz.
2019. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

"másik az nem az én kérdésem"


Juj, plafondarabok még nem estek a fejedre a sok hazugságod miatt? Miért vagy ennyire rosszindulatú, hogy h..lyének nézed az embereket? Nem a te kérdésed? Ja persze. Pont teljesen véletlen, hogy a másik kérdésben szereplő lány is azt írta, hogy normál alkatú, meg te is, hogy normál súlyú.

Micsoda véletlen, és pont 2 nap van a két kérdés között. :D


Zabálj össze minden szemetet, járj napjában 3-szor a mekibe, igyál kólát, kólával, este 10-kor is egyél meg egy nagy tál lekváros tésztát. Így 1 hónap alatt könnyen még cukorbetegségben is fogsz szenvedni, fogaid, hajad ki fog hullani és kórházba fogsz kerülni, ha dagadt disznó alkat minden vágyad.

2019. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az ha többet eszek szándékosan es hizlalos kajákat az nem magától van hanem én akarok hízni.

De kinek mi.

2019. szept. 13. 13:48
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

12# es a hideg kirázott :/


Nekem külsőre bejönnek a molett nők, szexelnék is extra kövér nővel, volt már is rá példa.


Viszont azért nem jönnék össze, mert ha tegyük fel minden az ideális módon folytatódik én megélhetek 70-75 évet úgy hogy annak a végén jönnek ki a bajok, ha elhízott a nő akkor már 50 évesen jönnek neki a gondok, vagy meg is halhat. Szóval én a magam részéről dugnék 150 kilós és 50 kilós nővel is, de a leendő gyerekeimnek egy egészséges anyát képzelek el.


Viszont az a része az írásnak vonzó, hogy szeretsz enni, utálom ha egy akár csúnya akár szép nő, nem akar vagy nem mer enni. Enni kell csak nem szemét kaját. Szeretem ha jóízűen eszik egy nő :)

2019. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl. itt is az oldalon találsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Enni, enni és minél kevesebbet mozogni. Magas zsír és szénhidrát, garantált hízás:-)

Sok sikert és boldogságot!

2019. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15 os :)
2019. szept. 13. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdezö a [link] oldalon kifejezetten olyan Nök vannak aki hizni akarnak es olyan pasik akik etetni szeretnek ;)
2019. szept. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Kocsmaba par feles utan mindenkinek bejossz majd
2019. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!