Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg valakivel, ha személyesen nincs sok lehetőségünk találkozni?

Figyelt kérdés

Ugyanannál a cégnél dolgozunk, de teljesen más területen, más telephelyen, emiatt kb. szökőévente futunk össze. Még az sem opció, hogy munka miatt keressem meg, mert hiába egy cég, mással foglalkozunk. A közvetlen munkatársaink sem igazán ismerik egymást. Egyedül a netes ismerkedés lenne opció, de régebben már bejelöltem ismerősnek, viszont függőben hagyta, végül én visszavontam (valószínűleg nem ismert fel, akkoriban találkoztunk először).


Nőként hogyan kezdeményezzek? Vagy várjak karácsonyig, amíg lesz a céges buli és reménykedjek, hogy hátha ő is ott lesz és megtalálom a több száz ember között?

Esetleg felejtsem el, mert hiába nem vele dolgozom, házinyúlnak számít?


2019. aug. 20. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs lehetosegetek talalkozni, akkor megis mit akarsz? NEm is ertem.
2019. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, akkor elmagyarázom. Megismerni szeretném. Az, hogy jelenleg nem találkozom vele, mégis miért jelentené azt, hogy ha megismerném és kialakulna valami, akkor a jövőben sem tudnám megoldani, hogy találkozzak vele?
2019. aug. 20. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Valoszinuleg nem vevo rad (vagy kapcsolata van), ha vissza sem jelolt es nem kezdemenyezett kommunikaciot se ott, sem eloben.
2019. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Mekkora köztetek a távolság?


Családi állapota?

2019. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, kb 7 km. Ami biztos, hogy nem házas, azt viszont csak sejtem, hogy nincs barátnője sem. A profiljából ez nem derült ki egyértelműen.
2019. aug. 20. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

#5


Így, hogy fel sem ismer, szerintem csak a karácsonyi buli marad, mint lehetőség.

2019. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyit sem talalkoztok, hogy beszelhess vele, akkor kapcsolatot hogy akarnal vele? Most komolyan. Nem hinnem, hogy nem ismert fel keprol. Van ilyen.
2019. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy munkaidőben az ember amúgy sem a párjával foglalkozik. Legalábbis szerintem. Munkaidőn kívül meg mindenki úgy osztja be az idejét, ahogyan akarja.
2019. aug. 22. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

De nem talalkozol vele igyse, azert ahhoz, hogy a parodda valjon, ahhoz kellene a parbeszed is.

Ez felejtos!

2019. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, itt nem a munkaidőről beszéltek. Ha annyit sem tudsz megoldani, hogy (élőben) kezdeményezz, akkor ez bukott. Lepontozhatsz mindenkit, mert az igazságot írja, nem azt, amit hallani akarsz. Egyébként meg, ha annyira sem jöttél rá magadtól, hogy hogy kezdj el vele beszélni, az is elmond mindent.
2019. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!