Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők szexkapcsolatra is pénzes férfit keresnek? 39F

Figyelt kérdés
Amint megtudják, hogy minimálbért keresek, elhajtanak. Ha gazdag lennék se adnék nekik a pénzemből semmit, akkor meg nem mindegy, hogy gazdag vagyok-e vagy szegény. Prostira nincs pénzem, a gazdag férfiak meg ingyen dugják a jobbnál jobb nőket. Igazságos ez? Véget fogok vetni ennek, azt hazudom, hogy gazdag vagyok és tapadni fognak rám a nők.

2019. aug. 18. 09:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarnak ingyen szolgáltatást.
2019. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Értjük, hogy frusztrált vagy, de nem tartod szánalmasnak, hogy naponta legalább három kérdést kiírsz ide?

Oké, hazudd azt. Majd amikor fizetned kell fog égni a fejed. Hajrá, csináld, szia.

2019. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"Majd amikor fizetned kell fog égni a fejed."


Épp ezt mondom, hogy nem fogok fizetni, hazudok és ingyen lesz.

2019. aug. 18. 09:30
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Ő változtat rajta 39 évesen úgy, hogy azt hazudja, pénzes😂😂😂

Nem gondolod, hogy úgy kellene változtatni, hogy jobban fizető munkát keresel?😀😀

2019. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4: A munkaadók is ugyanúgy elhajtanak mint a nők.
2019. aug. 18. 09:32
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el, a nők le tudják szűrni, ki akar/tud fizetni, és ki nem.

Ingyen szexet a jónők nem vàllalnak be még pénzes pasival sem.

Ki tudják szimatolni ezt, és majd hoppon maradsz, ahogy eddig.

2019. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem próbálod ki? XD Majd meséld el, mennyire jól sikerült.
2019. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#6: Mit tudnak kiszimatolni? Azzal kezdtem, hogy a pénzes férfiak INGYEN dugják a jobbnál jobb nőket. Nem kapnak érte pénzt. Csak a dicsőséget, hogy gazdag férfi dugta őket.
2019. aug. 18. 09:40
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Tehát te nem társat keresel hanem szexkapcsolatot. Akkor szerintem rossz kategóriában van a kérdés. Szexre ott a prosti.
2019. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
"A gazdag pasik ingyen dugják a jobbról jobb nőket." Nem ingyen dugják. Pénzért. Különben is akkor nem a gazdagokra hajtanának. Bombanős.
2019. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!