Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék igényesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék igényesen telt nőkkel?

Figyelt kérdés
Engem nagyon vonzanak, de neten mintha alig lennének. 24f vagyok.

2019. aug. 16. 15:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a genetika dönti el, ki honnan fogy először és honnan megy le utoljára a felesleg. Helyi fogyás meg nincs, ugye...
2019. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
en is tettem erte, h ne logjon a hasam, de ettől nem nott meg a sheggem es combom, mert en oda nem hizom. hihetetlen, h sok ferfi alap biologiaval nincsen tisztaban:/
2019. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én egy szóval se mondtam, hogy legyen nagy melle vagy ilyesmi, nem engem kell támadni. Egyszerűen tetszenek a telt lányok, akik nem igénytelenek. Ennyi.
2019. aug. 16. 16:22
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
de mi az h igenytelen? azert igenytelen mert pl nagy a hasa? de vagod ezt magyarazzuk, semmivel se igenytelenebb egy lany aki 80 kilo de inkabb hasra, karra, hatra hizik, mint valaki, aki ugyanennyi kilo, de szerencses homokora alkat. a zsir lerakodasa szintiszta genetika.
2019. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az igénytelen, aki nem ad az ápoltságára, nem öltözik normálisan. Két telt lány között is hatalmas különbség van e téren. Egyébként azért egy kicsit lehet hasra is dolgozni, de nem tartom igénytelenségnek, ha nem homokóra alkat az illető.
2019. aug. 16. 16:30
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

nemtudom mit jelent h lehetne kicsit hasra is dolgozni, helyi fogyas nincs :D nem en dontom el honnan fogyok:D csomo korte lany aki dundi ha elkezd fogyozni megy le a melle, az anyahajo popo meg marad. nekem a labam, fenekem sose no, de fogyo elejen a karom meg nem akart fogyni...

amugy sztem ez nem egy kulon kaszt, ha barhol ahol amugy is vannak lanyok lats egy neked tetszo dundit, kezdemenyezz. de nincs egy kulon gyujtohely:D

2019. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Értelek. :) De tényleg véletlenül se akartam megbántani senkit.
2019. aug. 16. 16:42
 18/23 anonim ***** válasza:
52%

"en is tettem erte, h ne logjon a hasam, de ettől nem nott meg a sheggem es combom, mert en oda nem hizom. hihetetlen, h sok ferfi alap biologiaval nincsen tisztaban:/"


Te se lehetsz teljesen tisztában a dolgokkal ezek szerint. A zsírnak valóban nem mondod meg, hogy hol rakódjon le, honnan tűnjön el. De az izomnak már lehet parancsolni ilyen szempontból. Ha nagyobb segget és combot szeretnél, akkor tömegnövelő étrend + kemény edzés. Persze nem csak lábnapot kell tolni, hanem teljes testre kell edzeni, hogy az összkép jó legyen.

Csak szólok, hogy fogyni sokkal könnyebb mint izmot építeni.

2019. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
de a kerdezo nem izmos sheggu fitnesz csajokrol irt, hanem teltekrol.🤦‍♀️ nyilvan izmot lehet epiteni, de en sosem leszek az a "telt" kategoria amirol irtam.
2019. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szoval van ez:


[link]


es ez


[link]


a kerdezo az utobbirol kerdezett...

2019. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!