Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsivica kérdése:

Tudtok olyan oldalt ahol valoban talalhatok ingyen szexpartnert nins vip meg prenium?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak ezek az oldalak tudod, ahol semmiért nem kell fizetned és böngészheted a lányokat, viszont a többiért mind kell fizetni. De végülis te azt kérdezted csak, hogy ne legyen vip költség.
2019. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem fog rád vetemedni senki, ha 3000 ft-ot nem bírsz kifizetni.
2019. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Pl a szexrandi, meg a viszony.

Mindkettőről volt partnerem. De soknak írtam, mire összejött, nem megy egyik napról a másikra.

2019. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én is írtam vagy 10 nőnek a viszonyon, de reménytelen. Pedig nincs velem probléma ha a stilisztikát vesszük. Szerintem az a baj, hogy ezeket az oldalakat is 10-20 pasi uralja, akik viszik az összes nőt.

A kollégám pontosan ilyen. Több mint 20 nője van, excel táblázatban vezeti az előjegyzést. Jól néz ki, hatalmas eres farka van, egy Jolly Joker.

2019. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy csaj kell vagy pasi. Ha csaj kell kb felejtsd el kategória egy átlag 30-as is csettintésre kap tucatnyi partnert. Nincs rád szüksége.


Ha pasi kell gay romeo pl. De ott senki nem fog kiakadni hogy nem hívod meg egy sörre se dugás előtt.

Sőt ott elmész lakásra és ..... pénzbe nem kerül.

2019. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!