Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbáljak meg teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg teljes életet élni társ nélkül?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, nincs kapcsolatom, pár gyenge próbálkozásom volt de semmi komoly.

Nem vagyok a férfiak kedvence, kezdek egyedüllétre berendezkedni.

Ám néha nagyon szíven tud ütni egy társ hiánya. Maximum a barátnőimmel tudok nyaralni menni, de akinek van kapcsolata ő már a férfival megy. Étterembe , moziba, kávézni járni is egyre problémásabb velük, egyedül is néha elmegyek de elég lehangoló és félek, hogy teljesen egyedül maradok.

Kollégáim nem nagyon vannak, akik vannak azokkal is csak telefonon vagy online vagyok kapcsolatban így velük sem nagyon van programom és gyakran is változnak.

Tudom még fiatalabb vagyok és ne adjam fel, de kezdek elkeseredni.

Körülöttem egyre több az esküvő, a gyerek stb. Én pedig egy második randiig is nehezen jutok el.

Tudom, hogy a súlyfeleslegem ebben vastagon benne van, próbálok dolgozni az ügyön.

27N



2019. aug. 4. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Pár gyenge próbálkozás" nem feltétlenül elég, ha nem előnyös a külsőd. Erősítsd a próbálkozásokat, és folytasd a diétát!
2019. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy ilyenkor az ember mindig azt veszi észre akik házasok....


Esetemben is sok ismerősöm házas ebben a korban, de nagyon sokan Nem.

2019. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj változtatni az öltözködéseden!

Mennyi a túlsúly?

2019. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefogysz, nemhogy neked kell próbálkoznod, hanem folyton neked fognak udvarolni bárhol bármikor. Nem mindegy.
2019. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most rossz helyzetben vagy, de olyan lehetőség van a kezedben, hogy megváltozz, ami végül az előnyödre válhat...azaz kezdj el sportolni, diétázni,lefogyni stb... de tényleg feküdj neki ennek most, és tökre sok pozitiv eredménye lesz, nem csak a testsúlyodra nézve. Határozd el magadban és TARTSD IS BE!!! Vsak így lesz változás.
2019. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, rengeteg a magányos férfi, higgyük el, hogy nő létedre nem találsz senkit? Lehet hogy csak válogatós vagy, és akinek te kellesz, ő neked nem kell.
2019. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!