Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők társkeresési problémáina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők társkeresési problémáinak az oka a "túlszelektálás" jelensége?

Figyelt kérdés
A modern korban a nők számára lehetőség van elég könnyen és gyorsan potenciális férfiakkal megismerkedni.Mivel a kínálat körre jelentősen kiterjedt és az elérhetősége is óriásit javult.Ebből az következik,hogy nagyon gyorsan találnak jobb pasit és ezért gyakorlatilag azt érzik,hogy bármikor jöhet jobb.
2019. júl. 30. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Igen. A nők társkeresési problémáinak nagy részét a férfiak túlszelektálási szokásai okozzák.

Gyorsan találnak maguknak jobb nőt, és ezért gyakorlatilag azt érzik, hogy bármikor jöhet jobb. :)

2019. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, amelyik nőnek társkeresési problémái vannak, annál pont nem állnak sorban a pasik, és nem érzik, hogy lehet jobb.

Tudod, nem csak a topmodell kinézetű, extrovertált típus létezik nőben sem.

2019. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha szétnézek a társkeresőn, sírhatnékom van. Ha mégis sikerül egy normális külsejű (nem modell, csak ápolt) pasival összehozni egy randit, arról kiderül, hogy valami belső defektje van, pl öntelt p öcs, vagy hazudozik. Azt érzem már sosem lesz jobb.

Válogatni volna miből, csak vacak a felhozatal.

2019. júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Ha egy nő nem talál párt maga mellé, annak mindig az az oka, hogy senki sem elég jó neki.
2019. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

A nők csak azért válogatnak, mert megtehetik? Mindenki megteheti. Én 3 éve vagyok egyedül, de vannak nőismerőseim hasonló helyzetben. Nem állnak sorban a pasik az ajtómban. Persze, az én szexpiaci értékem a nulla felé konvergál. (mondjuk az pont nem, szexre lenne jelentkező, de ugye itt most társkeresésről van szó) Szóval kétségbe is eshetnék és összejöhetnék olyannal aki szintén kétségbe van esve és akkor lehetne egy vacak kapcsolatunk. De én inkább egyedül maradok. Ezt a döntést bármi meghozhatja. Baj?


"A férfiak pedig azért nem válogatnak, mert nincsenek abban a helyzetben. Bepróbálkoznak száz nőnél, és abból talán egy nem utasítja el őket. Akkor pedig hülyék lennének válogatni, ha nagy nehezen összejött egy valaki.."


Amit írsz, nem a férfiakra vonatkozik, csak egy

rétegükre. Én ismerek rengeteg normális, átlagos férfit aki válogathat, válogatott is, és most boldog párkapcsolatban él. Téves eszmék élnek a fejedben, amikor magatokkal azonosítod az összes férfit. Ahogyan akkor is tévedsz, amikor a feszes testű húsz éves lányokkal azonosítod a "nőket" akiknek mindig akad jobb. Igazából, az egész világképed egy tévedés.


Ja, és nem vagyok mártír és nem a férfiakat hibáztatom azért mert egyedül vagyok. És nem gondolom túlszelektálásnak, hogy hozzám illő párt keresek.

2019. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Magyar nőkkel nem érdemes kezdeni. Az orosz/ukrán nők sokkal jobbak. :)
2019. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!