Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogyan verhetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan verhetném ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni! Sajnos a munkahelyemen beleszerettem a főnökömbe... és ez nem helyes. Nagyon kedves,rendes,empatikus férfi,aki mindig segített ha gondom volt. Ezért bolondultam bele. Pechemre azonban en csak egy pályakezdő "kislány" vagyok (20 éves),ő pedig (32) már egy jó ideje itt van. Van barátnője+a főnököm,úgyhogy eleve tiltó lista,meg biztos én csupán egy nyeretlen kölyök vagyok a szemében :( Mit tehetnék,hogy ne mindig ővele foglalkozzak fejben? Majdnem minden nap látom,így nehéz.

2019. jún. 20. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nőj fel agyilag, járj el szórakozni a barátnőiddel. Hidd el, nem te kellesz neki, ő foglalt. Ha ezt képes vagy elfogadni, akkor a felejtés is könnyebb lesz.
2019. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem en kellek neki,hiszen le is írtam miért gondolom ezt. Csak annyira kedves velem,mint a munkahelsen senki :(
2019. jún. 20. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hónap múlva nem lesz kérdés. Az első lebaszás után kijózanodsz, és mindjárt egy görénynek fogod látni.
2019. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A "lebaszás" már megvolt. Kaptam fegyelmit,mert egyszer nem tartottam be a szabványt.

Mikor ezt adta,még akkor is kedves volt és sajnalta,szíve szerint nem adott volna,de emiatt is csak jobban tisztelem. :/

2019. jún. 20. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedves veled,akkor biztos tetszel neki legalább azon a szinten, hogy imponál neki egy fiatal beosztott, akin látszik, hogy odavan a főnökért.

Ettől még nem vsz h kikezd veled, de nem is kizárt.

Így nehéz kiverni a fejedből h minden nap látod. Ismerkedj más férfiakkal, ha kapsz más impulzust, úgy könnyebb lesz.

2019. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem keress mást eleve ha sok pasi kedves lenne veled akkor azokba is beleszeretnél!?A szerelem nem csak erről szól hidd el mindenkinek vannak negatív oldala. Lehet ő ezt mutassa kifelé de az hogy az asszonnyal hogy bánik a négy fal között na ott jönnek ki dolgok. Szóval te a felszínt látod ebbe szerettél bele. Ha lesz párod biztos hogy fogtok vitázni stb.
2019. jún. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!