Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogok valaha változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogok valaha változni?

Figyelt kérdés

Nem tudok megmaradni egy nő mellett sem, hamar megunom őket, és amíg velük vagyok, addig is más nőkhöz járok el. Nem akarok én ilyen lenni, mert tudom,hogy igy normális életem sosem lesz, de jön magától.

22f



2019. máj. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy ilyennek születtél,vagy a "körülmények áldozata" vagy.😃

Ha jól érzed magad ilyenkor,és nem bánt,érdektelen vagy,akkor ez valszeg mindig így lesz.Ha miközben van valakid,de máshoz is jársz,és ez valójában nem okoz örömet,akkor van esélyed.Neked kell megfigyelni magad,és rájönni melyik eset tölt el kellemesebb érzéssel.

2019. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarok én ilyen lenni, mert tudom,hogy igy normális életem sosem lesz, de jön magától."


Aha, szóval egy akaratgyenge állat vagy, aki nem tud gondolkozni.

2019. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyom a konolykaocsolatra és hogy idővel családot alapítsak, de ha összejövök valakivel pár hónap után menekülök
2019. máj. 30. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó vágysz,de azért mert ez a normális,vagy azért mert Te is ezt akarod?Amùgy lehet elkötelezettségi gondjaid,ami adódhat abból,amit otthon láttál anyától vagy apától és hasonlók.
2019. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!