Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már az első hónapban sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az első hónapban sem beszélünk minden nap, rosszat jelent? LENT

Figyelt kérdés

Eleg friss a dolog, olyan 1 honapos.


A lany nagyon csendes, visszahuzodo, viszont aranyos, szep es normalis.


Neki a 2. barátja vagyok, nekem o az elso.


Viszont barmirol beszelgetunk, nincs velemenye a dolgokrol. Mondja hogy szokatlan h ennyire bízzon valakiben mint bennem stb, de megis olyan alap dolgokrol nincs velemenye... (nem politikara vagy filozofiai dolgokra gondolok, persze azokrol sincs, de egy olyan alap dologrol h mondjuk mit keresel egy férfiban, mi a fontos stb)


Az aktiv hallgatás mestere lettem, ha magarol beszel es eopen van is mit, hosszasan tudunk beszelgetni.


De ha ram terelodik a szo, es irok mondjuk 10 sort + veletlen egy kerdest ami ra vonatkozik, neha elintezi a 10 sorom egy szoval vagy annyival se es csak a ra vonatkozóra valaszol.


Vannak napok amikor nem is beszelünk, peldaul a mai. Nincs kedvem ráírni mert ennel tobbet nem tudok megtenni a -beszélgetésert.


Ha nem tortenes nélküli karacsonyi szunet lenne egyetemen, lenne mondandoja es jobban menne minden, de ez a masfel het nagyon rossz.


Fog ez vajon valtozni ha egyebkent kedvelem vagy a kozony nem is a személyiségéből fakad, hanem talan nem is bir engem?


Tanacstalan vagyok ezugyben.


Bocsi az ékezetekért, telefonrol irtam.


2018. dec. 29. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez kb. kölcsönös kell legyen. Hol az egyik érdeklődik, hol a másik.

Ilyen egyirányú elvárások kukázhatóak.

2018. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kölcsönös, de nem fele-fele. Minimum 60% a pasié, a kapcsolat elején még több is. Hagyni kell, hogy a nő nő maradhasson.
2018. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, hogy megfelel-e így neked vagy sem, bár nyilván nem. Pl. nekem személy szerint nem lenne elég, mert én igénylem a napi beszélgetést meg azt is, hogy a másiknak legyen véleménye a dolgokról és komolyabb témákban is el tudjunk mélyedni. Ilyen esetben én azt gondolnám, hogy nem igazán érdeklem vagy csak mások az igényeink. Mindenesetre beszélnék vele erről.
2018. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy nap szünet sem férne bele.

De olyan h@lye kérdésre sem tudnék válaszolni, hogy mit keresel egy férfiban. Na meg 10 soron keresztül fosni a szót, hát az sem menne.

2018. dec. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!