Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy baj hogy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj hogy 21 évesen nem voltam sosem szerelmes, barátnőm? 😕

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar, és szomorú vagyok emiatt. Nagyon örülnék ha találnék egy barátnőt, néha azt érzem hogy sosem lesz:( Meg igazából azt sem tudom hogy hol tudnám megismerni 😕

Baj hogy sosem volt barátnőm, sok jóból maradtam már ki?

Nagyon rossz érzés amikor meglátok nálam fialabbakat baráttal, barátnővel 😥


2018. nov. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, csak lányként és 20 évesen. Szerintem még lesz időnk bepótolni a kimaradt dolgokat ha megtaláljuk azt akivel boldogok lehetünk 🙂
2018. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb minden ismerősöm 20 fölött jött össze az első párjával, nem gyerekkorában, mikor még bilibe lóg a kezük, és apu pénzéből elmennek fagyizni, ha anyu elengedi őket, annak szvsz nem sok értelme van.

Tipp: ne "egy barátnőt" akarj találni, hanem találd meg azt a lányt, akinél azt érzed, hogy szeretnéd ha a barátnőd lenne. Annyira nem nehéz, szó szerint bárhol találkozhatsz vele.

Pár példa, hogy ismerőseim hol/hogy ismerték meg a párjukat: suli, edzés, munkakapcsolat, közös társaság, busz, vonat, szórakozóhely (nem "diszkó", hanem beülős pub-szerű valami), biliárdterem, társasjátékos event, autóstalálkozó, focimeccs, állomáson dekkoló tömeg egy késő vonat miatt... Hirtelen ennyi jutott eszembe. Az említett esetekben egyik fél se úgy ment oda, hogy "hú, most majd jól bepasizok/becsajozok". :)

2018. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg egy olyan párt ismerek, akik neten ismerkedtek meg, ők se társkeresőn, hanem egy érdeklődésükhöz kötődő facebook csoportban lettek szimpatikusak egymásnak kommentek alapján, aztán felvették a kapcsolatot.
2018. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj.
2018. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 36 évesen nem gond, akkor 21-en sem az.
2018. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!