Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ilyen kombót találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, fiú szerintetek, aki keresztény családban nőtt fel/olyan neveltetést kapott, de nem követi ezeket annyira, bár nem is veti meg, nem beszél csúnyán és emellett s
2018. okt. 19. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon közönséges Ajánlom a Timi párkapcsolatokat mert sajnos azon a szinten van!

Kb minden 10 keresztény férfiböl 3-4 ilyen....

2018. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! sokfélék néhol nagyon ellentétesek. kiváncsi voltam, mit írtok. egyébként nem ez alapján szűkítem a körömet, ezek közül a beszéd az egyedüli, ami fontos nekem, azon belül is az, hogy néha lehet, hogy kicsuszik valami csúnya, csak hogy ne állandóan az jellemezze.


árnyaltabb a kérdés mint, amilyennek tűnhet. nem mindegy, hogy milyen az a keresztény család. valaki irta hogy ők azok de nem veszik komolyan. én most azokra gondoltam ezt a kérdést vonatkoztatni, akiknek a családjában ezt valóban megélik, mint életforma, megtértek és nem mint egy szokás vagy rituálé, és nem csak husvétkor és karácsonykor vagy néha. olyanokbol már nincs olyan sok, ahol ezt valóban megélik. ezért nem arra gondolok h kb mindenki keresztény mert a társadalmunkat ennek mondják, azt tudom hogy olyanból sok van.



A nevelés miatt lett volna fontos ez, hogy milyen mintát hoz magával valaki, tudatalatt, mit látott a családjában, hogy bántak egymással, az apukája anyukája, alapértékek h szeretet,megbocsátás stb. hogy elvileg nem csalják meg egymást stb. most a jóra gondolok, (persze senki nem tökéletes). szoval attól nem baj ha nem követi már a vallást, meg ugye nem lehet erőltetni hogy járjon templomba, higgyen stb, de a mintát látta attól, meg belelát ebbe hogy milyen ez, talán lehetett ennek jó hatása is rá. (és mivel én is ilyenből származom ez egy közös alap lehet akkor akár ) megértheti hogy milyen mikor, valaki hisz akár valami másban, mert látta a családjában.


persze az is hozhat értékeket a családjábol aki nem kereszténybe nőtt fel, sőt akár jobbakat is, nem biztosíték az sem, h keresztény valaki csak egy esély a jó értékekre.

aki ilyenbe nőtt fel tényleg, talán jobban értheti mire gondolok


a kosárlabda pedig csak ugy jol esett, volt aki vette:D

2018. okt. 19. 23:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki keresztény vagy nagyon katolikus attól meg megcsalhatja a párját ugyan is nem a hitöl lesz valaki jó ember! És hiddel ha valaki épp zsidó muszlim vagy buddhista akár hindu lehet még jó ember (a buddhista az egyik legbékésebb vallás) (zsido keresztény igazából rokonok, régen csak a zsidók lehetettek keresztények) (a muszlimbol pedig mindenkinek csak a terrorista jut az eszébe de mégis a legtöbb maffia keresztény volt! Na meg a szent könyvük ir jézusrol is mint az egyik nagy próféta [igaz nem az elsődleges, de tiszteletben tartották Jézus eszméit és tanításait])
2018. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!