Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha egy férfi aki szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha egy férfi aki szerelmes belétek azt mondaná hogy ő Süsü sárkány reinkarnációja, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szóval kedvesen figyelmeztet, hogy ő bizony egy házisárkány és ráadásul egy feje van?
2018. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy Süsü meghalt.
2018. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból miért releváns, hogy szerelmes belém? Aki hülye, az hülye, ez van. Nem szólnék semmit, távolságot tartanék. Süsü egy híres egyfejű volt. Amíg az illető nem tudja magáról ugyanezt elmondani, addig ne nevezze magát Süsünek!
2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetne inkább a Sárkányfű árus?
2018. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ácsi, ácsi, sárkány kizárólag csak én lehetek, méghozzá házi :D
2018. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

élő szemêlyt mondj. Sűsű bábú. Bodrogi Gyula adta neki hangját.


(Zárójelbe mondom, 5 forintot nem ér a karakter, nem egy Nils horgelson)

2018. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy nekem mit kellene kezdenem ezzel az információval, miért tartotta fontosnak, hogy megossza ezt velem, mennyiben releváns információ ez amellett, hogy érdeklődik irántam.
2018. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem Süsü vagy. Ha bármilyen filmes karaktert kéne mondani ami hasonlít rád, akkor inkább egy ork vagy a gyűrűk urából. Na az külsőleg és belsőleg is olyan mint te.
2018. okt. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmit nem szólnék, annyira röhögnék, hogy nem bírnék megszólalni.

Aztán elgondolkodnék azon, hogy biztos kell ez nekem?

2018. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!