Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a kérdesem, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a kérdesem, hogy van e itt ilyen teltebb lány mint a képen szereplő hölgy? Vagy tudtok olyan oldalt ahol ilyen teltebb lány keres szerelmet? Neten nem találtam olyan tarskere. Oldalt. 23/F

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 23. 10:22
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. aug. 23. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Teltebb én vagyok. Ez nem teltebb, hanem kib*sz*tt dagadt.
2018. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Már ne is haragudj de ez nem “teltebb” hanem egy dagadt disznó. Nincs bajom a kicsit teltebb, husisabb nőkkel, sőt nagyon sokuk vonzó is számomra, hogy nem egy csontkollekció. De a képen mutatott hölgyemény nekem már nem a “teltebb” kategória.
2018. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Teltebb??

Ez sulyos elhizas, orvosi eset.

2018. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt leányzó hormonproblémás, mivel aránytalanul hízik fenékre és combra. Én is dagi vagyok, de szerencsére nem ennyire széles a fenekem... ez már nagyon egészségtelen.

Egyébként sok hasonló lány keres partnert, de nem hiszem, hogy van külön dagi társkereső... ugyanúgy keresgélned kell a normál oldalakon, mint annak, aki a szőkékre, magasakra, akármikre gerjed.

2018. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem én vagyok egy kicsit teltebb...de ha ez a lány csak telt, akkor én sovány vagyok. :D
2018. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

De, létezik dagi társkereső is.

A fenti nő viszont nem teltebb, és nem dagi, hanem egy hormonzavaros víziló. Max. orvosi kapcsolatot tudnék elképzelni vele.

2018. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Húha! Ha fiatal lányként ilyen duci, akkor mi lesz vele később? Nem biztos, hogy hormonzavaros. Szerintem csak szeret enni. De ha neked ez jön be, áldásom rá. Biztos találsz. Sok van belőlük. Ahogy elnézem, nála ez nem "babaháj", abból már kinőtt. Egója az van, az biztos. Ilyen dagadt lennék, nem pózolgatnék. Az is biztos.
2018. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Súlyos pszichès gondjaid lehetnek, menj orvoshoz!!!
2018. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!