Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adnátok egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok egy esélyt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja tart egy kapcsolatom,csak hétvégén találkozunk vidéken dolgozik.Tegnap megtudtam hogy van családja,amit elfelejtett mondani.Azt mondta azért nem mert félt hogy nem állok le vele.Most azt mondja adjak neki egy kis időt,csak a fia miatt van a nővel.Nem akar ott maradni.Had oldja meg valahogy.Érzem egyébként hogy szeret.Mit csináljak?Próbáljak adnia egy esélyt?

2018. aug. 16. 02:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Neee, szó sem lehet róla! Azonnal szakíts vele. Neki csak a friss punci kell.
2018. aug. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnèk. Azt mondta azert mert fèl h nem àllnàl le vele? Ergo hazugsag aran ravett valamire, mert a dontes jogat elvette toled azzal h nem is tudtad mire vallalkozol. Tahat neki csak sajat maga volt fontos meg az legyen amit o akar. Hol vagy te ebben a tortenetben? Aki el akar az meg elvalik. Akkor szereto leszel egy eleten at mert a fiu miatt marad?? Terj eszhez...
2018. aug. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább magamnak adnék esélyt egy olyan kapcsolatra, ahol nem én vagyok a másodhegedűs, ahol én vagyok a legfontosabb a páromnak.
2018. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed, hogy mennyire durva, amit csinàl?

Úgy átvert, lelkifurdalás nélkül, mint a xart, eltitkolja, hogy családja van, te csak szerető lehetsz, csalja a feleségét, hazudik neki is.

Gondolkodj màr a fejeddel egy kicsit! Szerinted milyen ember az ilyen?

Azon se csodálkoznék, ha hétközben lenne egy muffja vidéken is.

Be ne nyald már azt a cumi szöveget te is, hogy "rossz a házasságom, csak a gyerek miatt vagyok vele, addig titokban dugjunk, brühühü..."

Annyira fontos neki a gyereke, hogy hétköznap munka miatt távol van tőle, hétvégén meg téged kezelget. (Ha elválna is ennyit làtnà, csak minden második hétvégén kénytelen lenne vele foglalkozni.)

Tudjuk, szereted, nehéz, fáj, stb. Kérdés: szerinted 3 év múlva könnyebb lesz szakítani, mint most? Dehogy. Ez csak egy hónapja tart.

Ekkora hazugságot meg úgy bocsáss meg, hogy innentől akkor engeded is a hasonló mértékű átveréseket, hisz nem jár érte "büntetés", nem szakítasz. Azt csinál veled, amit akar, kicsit duzzogsz, de hétvégén már lucskos punci várja a kis szerelmedet. Jól leáraztad magad, ha csak ennyit érsz.

2018. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egész "kapcsolatotokat" egy hazugságra építette. Mi a kérdés ezután?!
2018. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha te így jól érzed magad, akkor adhatsz még pár hónapot a kapcsolatnak. Azért az is fura lenne, ha most hirtelen, egy hónap után elhagyná miattad a gyerekét.
2018. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Egy pasi sosem hagyná el a gyerekét egy másik nő miatt, de ha amúgy is elhagyná, mert annyira elviselhetetlen a felesége, akkor az pár hónap alatt kiderül.
2018. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
Tök mind1, már úgyis megrántott :D
2018. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: Ha ennyire rossz neki, akkor elválnak. Akkor is, ha még nincs fix pótpunci.
2018. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap megtudtam hogy van családja,amit elfelejtett mondani"

Törlés, tiltás.

2018. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!