Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi... Akit már több éve ismerek. Beszéltünk sokat, udvarolt, elhívott többször randozni. Elkezdtem utalgatni rá, hogy szeretne-e egy barátnőt, azt mondta, fél az érzelmi csalódástól. Többet nem vetettem fel neki. Továbbra is találkoztunk, többször felvetette, hogy feküdjünk le, de én ezt az érzelmi biztonság hiánya miatt visszautasítottam. Aztán előállt azzal, hogy nem ő az a srác, akit keresek. Ez annyira összetört, hogy nem is kerestem 3 hónapig. De nem tudtam elfelejteni és még mindig szerelmes vagyok belé. Most ráírtam, hogy hogy van. Beszéltünk röviden.

Bevalljam az érzéseimet? Mi a teendő? Csak rá tudok gondolni, minden férfi közeledését visszautasítom, mert őt szeretem. Mit javasoltok?

Csak akkor tudom meg, mi a szitu, ha lefekszünk?

20L


2018. aug. 11. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Le semmiképpen ne feküdjél vele, egyértelműen jelezte, hogy mást nem akar, ezzel csak többet ártanál magadnak, és jobban fájna a viszonzás hiánya. Én szerelmet sem vallanék, mert ha a szemetebbik fajtából való, könnyedén visszaélhetne vele, és még inkább próbálna elcsábítani.
2018. aug. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Micur34 ***** válasza:
65%

Semmiképpen, sem. Ne tegyél semmit. Szerelmes vagy ilyenkor nem tudsz ésszerűen cselekedni. Olyan szempontból korrekt volt a koma, hogy csak azért nem mondta, hogy szeret,hogy megfektessen. Nem csapott be.

Te viszont csak a szerelmet erősítenéd magadban, ha lefeküdnél vele és mégrosszabb lenne mégjobban belemennél ebbe az érzelmi végtelenített körbe.


Tanácsos elengedni ezt a dolgot, te jársz rosszul.

2018. aug. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Fogalmad sincs arról, hogy mi az a szerelem, 20 évesen még gyermek vagy.Ez csak egy érzelmi fellángolás!
2018. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Fogadd meg amit az #1-es írt.
2018. aug. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nemlétező eszed hol hordod? Mondd el nyugodtan, ha égetni akarod magad, ez csak meg akar dugni. Be lehet sértődni, akkor is ez van, 20 évesen lehetne több sütnivalód.
2018. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes őszinte kommentet a kommentelőknek attól függetlenül, hogy épp az eszem ócsárolta így ismeretlenül, avagy nem. :)
2018. aug. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!