Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezen lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen lehetne változtatni, ha tényleg akarnánk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én 21/L, párom 24\F

Majdnem 5 éves kapcsolat.

Nagyon szépen indult minden, nagyon jó volt, 1 évig kb semmi probléma nem volt, állandoan talalkoztunk, tényleg odáig voltunk a másikért....

Néha vitáztunk de az nem gond annyira, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek.


4 hónapja volt egy szakításunk, mert állandóan veszekedünk kos dolgokon is, nincs meg a bizalom, állandóan féltékenyek vagyunk, oktalanul is.

Nem volt megcsalás.

Olyan dolgokban veszekedünk pl. Miért nem ölelem meg többször, miért megyek ki az erkélyre mikor bent van, miért kerülöm, pedig nem is.

Miért nem mosolygok rá annyit...

Ilyeneken ment a vita de 3 nap egymás után ilyeneken vitatkozunk, pedig szeretjük egymást.

Nem nagyon járunk sehova, jó lenne, ha nem csak a bevásárlóközpontba mennénk meg sétálni csak úgy, de sajnos dolgozunk, 3 műszakba én , ő pedig 2-ben.

Alig tudunk így beszélni ia mert mosz délelöttös vagyok ő pedig délutános..... Csak hétvégén lehetünk együtt.

Tervbe van az összeköltözés, de félek hogy nem működne.

Tegnap nem írtam vissza véletlen, tényleg elfelejtettem, mert fáradt voltam. Aludtam. Erre ő: "Nagyon szótlan vagy, remélem nem találtál mást.:D"

Irtam neki hogy . délelöttös leszek ezen a héten...

Erre ő " Akkor alig fogunk beszélno, bár téged amugy sem erdekelne... "


Ez pedig nem így van, többet szeretnék vele lenni, nagyon szeretem nem akarom veszni hagyni.

Már mikor meglátok szerelmespárt az úton vagy valahol, mar rámtör majdnem a sírás...

Nem tudom mi lehet a gond... :(

Olyan jó lenne ha bizna bennem, és szeretnénk egymást mint az elején...

Hogyan újjíthatnánk fel?



2018. jún. 27. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy kellene viselkedni egymassal mint az elejen.
2018. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

mILYEN kapcsolatról beszélsz? :D


ÖT! éve képtelenek vagytok összeköltözni, féltékenykedtek, szakítotok.


Ez egy "néha dugtok" kapcsolat maximum, de köze nincs a párkapcsolathoz.


Jobb lenne tök felesleges szenvedés helyett VÉGLEG szakítani - vagy még hány évet cs.sznétek el az életetekből egymásra, egy fostalicska "kapcsolatra"?

2018. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 2.válaszoló... :(
2018. jún. 28. 04:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiírtam egy kérdést, és ezt dobta fel, mint hasonló témakörű kérdés.

Teljesen komolyan kérdezem, mi lett a történetetek folytatása?

2021. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hála égnek véget ért, én szakitottam
2023. máj. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!