Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat, ha csak a hétvégéket töltjük együtt meg 2-3 havonta 3-4 napokat?

Figyelt kérdés
Tehát hétköznap nem találkozunk, csak minden vagy minden másik hétvégén

2018. máj. 25. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Életkor ide vagy oda, ebben mindenkinek mások az igényei. A szüleimnek annak idején működött a távkapcsolat és az egy év távházasság (anyámnak be kellett fejezni nappalin a főiskolát), ismertem olyat, aki több országnyi távolságra élt a párjától (hogy most mi van, azt nem tudom, de évekig működött), olyan exem is volt, akinek a városon belüli nagyobb távolság sem működött.

Ez egyéni dolog, vagy működik, vagy nem, de amíg jól érzitek magatokat együtt, addig arra koncentráljatok.

2018. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy ideig igen, de orokke nem. Sokan elnek tavkapcsolatban akar hosszu honapokig, evekig is, aztan egyszer ok is osszekoltoznek.
2018. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Rövidebb ideig teljesen működőképes, de távkapcsolathoz felelősségteljesebben kell belevágni és pszihológiai elmélet szerint 6-18 hónap között dönteni kell közös jövőről. Különben legalább az egyik fél mélyen sérülhet az eltelt időszak által.

Én is ilyen kapcsolatban vagyok, eltelt másfél év, és mi már sérülés miatt egyszer nagyon csúnyán összevesztünk.

2018. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!